رزرو هتل

معرفي هتل هاي ايران و آشناي با سايت هاي رزرو هتل

۱۰ مورد از به‌صرفه‌ترين هتل‌ها و اقامتگاه‌ها در تايلند

 

 خانه‌هاي مانگو، واقع در Koh Lanta

 

(  بهتر است هنگام سفر به شهر ها  بهترين هتل ها را با هم مقايسه كنيد مثلا" براي تهران دو هتل بزرگ هتل آزادي تهران و هتل استقلال تهران را با هم مقايسه و از نظر قيمت و كيفيت بهترين را انتخاب كنيد .)

خانه‌هاي مانگو را تنها در روستاي ماهيگيري غيرتوريستي واقع در منطقه محبوب كوه لانتا (Koh Lanta) پيدا مي‌كنيد. اين خانه‌ها كه با چوب سنتي و روي ستون‌هايي كوچك بنا شده، اتاق‌هاي نورگير و ايوان بزرگي دارند كه از روي آنها مي‌توان دريا را هم به خوبي نظاره كرد. اگر با قايق برويد، جزاير نزديك به آن فاصله چنداني ندارند. فاصله تا ساحل با دوچرخه، تن‌ها ۱۵ دقيقه است. اين خانه‌ها ويلاهاي خانوادگي بزرگ و سوييت‌هايي دارند كه براي زوج‌هاي جوان مناسب هستند.

۲٫ سكرت‌گاردن، واقع در Koh Samui

سكرت‌گاردن، اقامتگاهي است كه اعضاي يك خانواده آن را اداره مي‌كنند. اين اقامتگاه داراي ساختمان‌هاي كوچك و بانگالوهاي ايوان‌دار است كه در سرتاسر اين باغ‌هاي زيبا پخش شده‌اند و در كنار ساحل بودا در قسمت شمالي سامويي واقع هستند. اتاق‌ها ساده و شيك هستند و در اطراف آن، مناطق دنج و بيشه‌زارهاي مرتفع متعددي براي وقت‌گذراني پيدا مي‌شوند. اين منطقه تميز و راحت است و مالكان آن، چند بريتانيايي مهربانند. سكرت‌گاردن به يك بار و رستوران نيز مجهز است.

۳٫ منطقه ThaiLife Homestay واقع در Baan Nam Khem

با كمي پياده‌روي در كناره ساحل ماسه سفيد و بسيار تميز در قسمت جنوبي روستاي ماهيگيري «بان نام خِم»، به اقامتگاه تايلايف مي‌رسيم. اين اقامتگاه مجموعه‌اي است متشكل از ويلاهاي زيبا و چوبي كه در كنار حوضچه‌هاي مملو از نيلوفر آبي ساخته شده‌اند. اينجا تن‌ها محل مسكوني موجود در اين نوار ساحلي است كه فضاي بسيار آرامش‌بخشي دارد. رسيدن به اين مكان كمي سخت است.

۴٫ خانه‌هاي ويلايي دلفين، واقع در Koh Phangan

دلفين در ميان ميهماناني كه هر ساله به اين مناطق سر مي‌زنند، از موقعيتي استثنايي برخوردار است. خانه‌هاي داراي باغ‌هاي جنگلي و بانگالوهاي داراي ايوان، اين مكان را كه در گوشه ساحل Ao Thong Nai Pan Yai قرار دارد، تبديل به يكي از آرام‌ترين فضاها در جزيره Koh Phangan كرده‌اند.

۵٫ Baan Talay واقع در Chumphon

چامفون را عموما به‌عنوان نقطه عزيمت قايق‌ها به سوي كوه تائو و سومايي مي‌شناسند؛ اما اگر همين‌جا توقف كنيد، در Thung Wua Laen يك ساحل با شيب ملايم و بسيار زيبا و همچنين موج‌سواراني كه مشغول موج‌سواري با كايت هستند را خواهيد ديد. بان تالاي همراه با اتاق‌هاي تميز و دكور شيك كه رو به ساحل يكي از بهترين مناطق براي اقامت هستند. اينجا، نقطه‌اي زيبا و آرامش‌بخش است؛ اما برخي از اوقات سال، ساحل ممكن است پر از پشه‌هاي خاكي شود.

۶٫ Cape Nidhra واقع در Hua Hin

هر اتاق در اين مجتمع اقامتي، يك سوييت بزرگ و داراي استخر خصوصي است. با توجه به قيمت اتاق‌ها كه تنها بر مبناي اقامت هفت‌شبي، كمي بيش از شبي ۹۰ پوند است، كيپ نيدرا با توجه به قيمت آن، به يكي از مناسب‌ترين مكان‌ها براي اقامت محسوب مي‌شود و مي‌تواند مكاني رويايي براي ماه عسل باشد. در كيپ نيدرا ساحل ماسه سفيد، وان‌هاي بزرگ و يك بوفه براي صبحانه هم وجود دارد..

۷٫ اقامتگاه Faasai واقع در Chantaburi

يك مجموعه عالي اقامتگاهي در باغ‌هاي زيبا كه تن‌ها چند قدم از ساحل كوچك فاصله دارد و در ۲۰ كيلومتري شهر مشهور Chantaburi واقع است. اتاق‌ها يا در بانگالوها هستند، يا در ويلاهاي چندطبقه. همراه با غذاي عالي، تهيه شده از محصولات مزارع ارگانيك همين منطقه. اينجا مكاني است آرام و ساكنان دهكده‌هاي ماهيگيري اطراف با جهانگردان بسيار مهربان هستند و غذاي دريايي تازه و خوشمزه خود را به بهاي بسيار اندك به آنها مي‌فروشند.

۸٫ مهمان‌سراي بوتيك پاپا كرپ، واقع در فوكت

فوكت، به‌خاطر اقامتگاه‌هاي گران‌قيمت و لوكس آن مشهور است. اما پاپا كرب سنت‌شكني كرده و يك مكان دوستانه تدارك ديده تا بتوانيد با بودجه معقولانه‌اي در آنجا ساكن شويد. در فصل خلوتي (ژوئن تا اكتبر) به مهمان‌سراي بوتيك پاپا كرپ بياييد تا از يك تخفيف واقعي برخوردار شويد. فوكت دقيقا در ساحل كامالا واقع نشده، ولي با تنها ۵۰ متر پياده‌روي مي‌توانيد به دريا برسيد.

۹٫ مهمان‌سراي Thup Thong واقع در منطقه Khao Lak

Thup Thong يكي از چند ساختماني است كه از سونامي سال ۲۰۰۴ كه بخش زيادي از khao Lak را از بين برد، جان سالم به در برده است. اين مهمان‌سرا همچنين يكي از معدود مكان‌هايي است كه در امتداد ساحل ماسه سفيد رو به درياي آرام آندامان و به طور خانوادگي اداره مي‌شود. اتاق‌ها ساده و تميز هستند؛ اما بانگالوهاي كنار ملك اصلي، بسيار بهتر و زيباتر هستند. يك رستوران و بار كوچك هم در آنجا وجود دارد.

۱۰٫ Jack’s Jungle واقع در Koh Lipe

چند سال پيش، منطقه Koh Lipe و پس از آنكه ساحل ماسه سفيد و آب زلال آن، روي جلد يكي از كتاب‌هاي مسافرتي پرفروش نمايان شد، توجه مسافران را به خود جلب كرد. از آن زمان تاكنون، اين جزيره براي خود شهرتي دست و پا كرده است. يكي از بهترين مناطق براي اقامت در اين جزيره، استراحتگاه جك است كه در كنار ساحل بي‌نظير آن، ۱۵ بانگالو دارد. هر ساختمان با مواد تجديدپذير و طبيعي ساخته شده، داراي يك حمام بيروني است و تمامي اين‌ها در ميان يك محيط جنگلي انبوه ساخته شده‌اند. هزينه پرداختي، شامل يك صبحانه خوشمزه نيز مي‌شود.

ش

 


برچسب: هتل، رزرو هتل،
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۳ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۳۱:۵۴ توسط:وب سازان نوين ايده موضوع: