رزرو هتل

معرفي هتل هاي ايران و آشناي با سايت هاي رزرو هتل

10 هتل برتر ايران

10. هتل بزرگ رامسر

تجربه اقامت در يك قصر كلاسيك  حد فاصل ميان جنگل و دريا همراه با منظره اي نفس گير و دل انگيز را مي توانيد با اقامت در هتل تاريخي و چهار ستاره پارسيان آزادي رامسر لمس كنيد. اين هتل موزه يكي از معدود هتل هايي است كه در فهرست ثبت آثار ملي قرار گرفته است كه تحت نظر مجموعه گروه هتل هاي پارسيان مي باشد. هتل آزادي رامسر داراي دو هتل قديم و جديد است كه هتل قديم در سال 1312 در 3 طبقه و هتل جديد در سال 1337 در 3 طبقه ساخته شده است. اين هتل داراي 152 باب اتاق و سوئيت با چشم انداز جنگل و دريا و با تمامي امكانات رفاهي و اقامتي مناسب مي باشد. هتل آزادي در قلب شهر رامسر قرار گرفته است به همين دليل دسترسي به جاذبه هاي ديدني و طبيعي شهر و ديگر مناطق شهر از هتل بسيار آسان مي باشد.

 

 
9. هتل قصر طلايي مشهد
هتل پنج ستاره قصر طلايي يكي از زيباترين و لوكس ترين هتل هاي خاورميانه در مشهد مي باشد. اين هتل به دليل معماري چشمگير، اشراف داشتن به حرم مطهر امام رضا  (ع)، قيمت مناسب، سرويس و خدمات مطابق با استانداردهاي بين المللي، قيمت مناسب، محيط آرام و همينطور دسترسي آسان به برخي جاذبه هاي گردشگري همچون آرامگاه نادر، گنبد خشتي، آرامگاه شيخ بهايي، بازار رضا، موزه آستان قدس رضوي، مراكز خريد و مسجد گوهر شاد، طرفداران بسياري در ميان مسافران مشهد دارد. هتل قصر طلايي با 20 طبقه و 610 باب واحد اقامتي با دكوراسيون متنوع كه با چشم انداز دلنوازي از حرم ثامن الحجج (ع) از پنجره هاي اتاق هاي رو به حرم همراه مي شود، خاطره اي توصيف ناپذير را به همراه امنيت و آسايش در طول مدت اقامت براي ميهمانان خود خلق مي نمايد.

 

 
8. هتل پارس تبريز
اين هتل شگفت انگيز و فوق العاده با نمايي تمام شيشه اي يكي از بهترين هتل هاي ايران در بام شهر تبريز مي باشد كه در بهمن ماه سال 1380 افتتاح شده است. اين هتل از مجموعه گروه هاي هتل پارس مي باشد و يكي از بهترين گزينه هاي اقامتي در شهر تبريز مي باشد. شما در حين اقامت در اين هتل مي توانيد از محيط آرام، دلنشين، بهترين شرايط آب و هوايي و همينطور اتاق هاي بزرگ و شيك هتل همراه با چشم انداز بينظير از پارك ائل گلي لذت ببريد. برج اصلي اين هتل شامل 17 طبقه، 180 باب اتاق و رستوران گردان مي باشد. رستوران گردان هتل با منظره اي چشم نواز و غذاهاي متنوع فرنگي با طعمي لذيذ، همواره آماده پذيرايي از ميهمان عزيز اين هتل مي باشد. پارك و باغ وحش ائل گلي، سورتمه، پارك آبي هليا، عمارت كلاه فرنگي، رودخانه مهران، مسجد كبود و بازار تبريز از جاذبه هاي گردشگري نزديك به هتل مي باشند. بدون شك شما با اقامت در هتل پنج ستاره ائل گلي پارس خاطراتي به يادماندني را در ذهن خود ثبت خواهيد كرد. 
 
 
7. هتل لاله كندوان تبريز
تجربه اقامت در جاذبه تاريخي توريستي لوكس با معماري عجيب و خارج از تصور با شرايط آب و هوايي كوهستاني و ييلاقي در بين صخره هاي طبيعي در دل كوه را فقط در هتل پنج ستاره بين المللي لاله كندوان مي توانيد داشته باشيد. هتل صخره اي لاله كندوان سومين هتل صخره اي جهان با طبيعتي كوهستاني و زيبا مي باشد كه در قلب روستاي تاريخي كندوان قرار دارد. اين روستا قدمتش به قرن هفتم هجري برمي گردد. اين هتل داراي 40 كرانه (اتاق سنگي طبيعي) به همراه جكوزي و كليه خدمات رفاهي مدرن مي باشد. هتل همچنين 40 كيلومتر با تبريز فاصله دارد. يكي از ويژگي هاي خاص هتل آب لوله كشي آن است كه يكي از بهترين آب معدني هاي ايران، آب معدني كندوان مي باشد و براي امراض كليوي بسيار مفيد است. هتل لاله كندوان در نوع خود بينظير است و به همين دليل همواره طرفداران زيادي را از سرتاسر جهان به خود مجذوب مي كند.

 

 
هتل پنج ستاره اسپيناس پالاس، شيكترين و بزرگترين هتل تهران با معماري مدرن و بينظير مي باشد كه در بهترين منطقه تهران، روي تپه هاي مرتفع سعادت آباد در آبان ماه 1394 افتتاح شده است. اين هتل از مجموعه هتل هاي اسپيناس مي باشد. هتل داراي 20 طبقه با 400 باب اتاق و سوئيت لوكس با طراحي داخلي فوق العاده و مجهز به تمامي امكانات رفاهي روز مي باشد. هتل لوكس و زيباي اسپيناس پالاس با ارائه امكانات خاص و ويژه و خدماتي كه در نوع خود بينظير است، آماده پذيرايي از ميهمانان گرامي خود مي باشد.
 

 

 
5. هتل هايت خزر
هتل هايت يا پارسيان آزادي خزر يكي از زيباترين و بهترين هتل هاي پنج ستاره ساحلي آبهاي نيلگون درياي خزر در شهر چالوس مي باشد كه در دهه 50 توسط گروه هتل هاي معروف هايت ساخته شده است. دور تا دور اين هتل را جنگل هاي هيركاني مازندران احاطه كرده اند. وقتيكه از درب ورودي اين هتل وارد مي شويد پس از گذر از جاده خارق العاده جنگلي به دريا مي رسيد. هتل داراي 174 باب اتاق و سوئيت با چشم اندازي بسيار زيبا از دريا و جنگل مي باشد. قرار گرفتن بين جنگل و دريا، بهترين شرايط آب و هوايي، دسترسي آسان به شهر چالوس و نمك آبرود ويژگي هاي خاص و متفاوت اين هتل مي باشند.
 

 

 
4. هتل بزرگ شيراز 
هتلي پنج ستاره با نمايي كشتي مانند بر فراز كوه ها با چشم اندازي بينظير از شهر شيراز كه در حال حاضر يكي از بهترين و مجلل ترين هتل هاي جنوب كشور مي باشد. اين هتل در سال 1392 با  14 طبقه و 158 باب اتاق با ديد كامل از شهر شيراز ساخته شد. نزديكي به جاذبه هاي گردشگري چون دروازه قرآن، باغ ارم و جهان نما، تخت جمشيد، مقبره حافظ و سعدي و همينطور دسترسي آسان به فرودگاه و شاهراه هاي اصلي شهر از مزاياي اين هتل محسوب مي شود. شما در حين اقامت در اين هتل مي توانيد از خدمات متفاوتي مثل استخر با نماي پانوراما از شهر شيراز، بزرگترين رستوران گردان ايران لذت ببريد.
 
 
3. هتل درويشي مشهد
اين هتل پنج ستاره، از معروفترين هتل هاي لوكس و مدرن مشهد مي باشد كه به دليل معماري منحصر به فرد، بالاترين استانداردهاي كيفي و نزديكي به حرم امام رضا (ع) طرفداران بسياري دارد. هتل درويشي با 20 طبقه، يكي از بلندترين ساختمان هاي اقامتي مشهد و بزرگترين هتل آتريوم كشور با سطح شيشه اي مي باشد كه در سال 1390 افتتاح گرديده است. هتل داراي 223 اتاق با مدل هاي متنوع اقامتي مانند اتاق هاي رويال، فصل، پنت هاوس، اتاق ملل و اتاق هاي VIP مي باشد. رفاه و امنيت ميهمانان، سهولت در دسترسي به امكانات مورد نياز آنان، تنوع در انتخاب خدمات و فضاهاي اقامتي در هتل مجلل و شيك درويشي مشهد براي داشتن اقامتي به ياد ماندني در نظر گرفته شده است.
 
 
2. هتل عباسي اصفهان 
اقامت در كاروانسرايي تاريخي سنتي در قلب شهر اصفهان را با هتل عباسي مي توانيد تجربه كنيد. اين هتل يكي از جاذبه هاي توريستي ايران است. همچنين كهن ترين و لوكس ترين هتل اصفهان با معماري باشكوه ايراني عصر صفوي به شمار مي رود. بناي اصلي هتل در سال 1128 به دستور شاه سلطان حسين صفوي براي پيشكش به مادرش ساخته شده و بعدها در سال 1345 تبديل به هتل كنوني شده است. هتل عباسي داراي 231 باب اتاق، سوئيت و آپارتمان مي باشد. اتاق هاي هتل دور تا دور حياط هتل و حوض فيروزه اي رنگش قرار گرفته اند و رو به حياط هتل، تراس و پنجره دارند. هر اتاق هتل معماري منحصر به فرد خود را دارد. اشراف به اكثر جاذبه هاي تاريخي شهر اصفهان، مجهز بودن به خدمات و امكانات رفاهي مدرن از مزاياي اين هتل محسوب ميشوند.  
 
 
اين هتل پنج ستاره با قدمتي طولاني در عرصه هتلداري مطابق با استانداردهاي بين المللي روز دنيا، بي شك بهترين، محبوبترين و مجلل ترين هتل كشور و تهران مي باشد. هتل پارسيان آزادي به دليل واقع شدن در منطقه اي خوش آب و هوا و چشم اندازي بينظير از شهر تهران از موقعيت ويژه اي برخوردار است و طرفداران بسياري دارد. هتل آزادي يا هايت سابق از سال 1370 تحت نظر گروه هتل هاي پارسيان فعاليت مي كند. هتل داراي 475 باب واحد اقامتي همراه با دكوراسيون و طراحي فوق العاده زيبا در 26 طبقه مشرف به رشته كوه هاي البرز و شهر زيباي تهران مي باشد و فضايي آرامش بخش و دلنشين را براي ميهمان عزيز خود فراهم مي آورد. دسترسي آسان به شريانهاي اصلي و ارتباطي شهر پر ترافيك تهران بزرگترين امتياز اين هتل است كه نمي شود آن را ناديده گرفت.
در درجه هاي بعدي هتل استقلال تهران و ديگر هتل ها مطرح ميشنود
ز

برچسب: ،
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۸ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۳۳:۴۹ توسط:وب سازان نوين ايده موضوع: