رزرو هتل

معرفي هتل هاي ايران و آشناي با سايت هاي رزرو هتل

تاثير سريال بر جستجو ي هتل

پس از مراسم افتتاحيه‌ي فصل جديد سريال تلويزيوني بازي تاج و تخت (Game of Thrones)، سايت هتلز (Hotels.com) با رشدي قابل توجه در جستجوي اينترنتي لوكيشن‌هاي فيلمبرداري سريال روبه‌رو شده است.

ايسلند، كه لوكيشن بخش «آن سوي ديوار» (Beyond the Wall) است، افزايشي ۲۸۵ درصدي در مورد جستجو قرار گرفتن نسبت به سال ۲۰۱۴ را نشان مي‌دهد.

پخش بازي تاج و تخت از سال ۲۰۱۱ آغاز و از آن زمان تا به حال دائماً بر محبوبيتش اضافه شده است، اما در سال ۲۰۱۴ بود كه يكي از اپيزودهاي اين مجموعه بر قسمت آخر «سوپرانوز» (The Sopranos) پيشي گرفت و به پربيننده‌ترين قسمت يك سريال در شبكه‌ي اچ‌بي‌او (HBO) تبديل شد. وب‌سايت هتلز مي‌گويد كه اين همان سالي بود كه «كه عشق به اين سريال، مانند طوفان تمام جهان را فرا گرفت».

همچنين در جستجوي برخي مقصدها در كرواسي نيز رشد مشاهده شده است. شهر اسپليت (Split) رشدي ۱۲۰ درصدي در سرچ‌ها داشته است. اسپليت شهري است كه كاخ ديوكلسين (Diocletian)، محل اتاق فرمانروايي دناريس تارگرين، در آن قرار دارد. «سيبنيك» (Sibenik)، لوكيشن شهر براووس، نيز حدود ۶۰٪ رشد در جستجوهاي اينترنتي داشته است.

وب‌سايت هتلز مي‌گويد كه شهر سويل (Seville) در اسپانيا كه جايي است كه صحنه‌هاي مربوط به دورن در آن فيلمبرداري مي‌شود، با ۱۴۵ درصد رشد در سرچ‌ها مواجه شده است.

سرچ‌هاي مربوط به شهر بلفاست، ۱۲۰ درصد افزايش داشته است. بلفاست در فصل‌هاي مختلف سريال مورد استفاده قرار گرفته و به گفته‌ي سايت هتلز «اين شايعه وجود دارد كه در فصل آخر قرار است نقشي بسيار مهم در سريال داشته باشد».

پخش فصل هفتم اين سريال شبكه‌ي اچ‌بي‌او، از روز ۲۶ تير، آغاز شده است.

براي رزرو هتل هاي خوب و لوكس از جمله هتل آزادي تهران ، هتل استقلال تهران ، هتل اسپيناس پالاس تهران و ديگر هتل هاي تهران و شهرستان ها ميتوانيد به سايت هتليار مراجعه نماييد .

ز


برچسب: ،
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۱۱:۱۴ توسط:وب سازان نوين ايده موضوع: