رزرو هتل

معرفي هتل هاي ايران و آشناي با سايت هاي رزرو هتل

معرفي هتل هاي ارزان لهستان

از مهمانسرا‌هاي به سبك كمونيستي گرفته تا هتل‌ هاي ارزان نزديك فرودگاه، كراكوف براي هر قشري مكاني دارد. در اين مقاله هتل هاي كراكوف را به شما معرفي مي‌كنيم.

مهمانسراي انقلابي «گودباي لنين» (Good-bye Lenin Hostel)

 

اين مهمانسرا با دكور و حال و هواي كمونيستي خود، در نزديكي شهر تاريخي كراكوف قرار دارد. اتاق‌هاي آن تميز و مرتب هستند و چندين تخت دونفره‌ي ساده نيز دارند.

همچنين، اين مهمانسرا جنب منطقه‌ي (Dolny Młyny) قرار دارد كه بهترين رستوران‌هاي گياهي و نوشيدني‌ها را مي‌توان در آنجا يافت.

مهمانسراي «آتلانتيس» (Atlantis Hostel)

 

يكي از محبوب‌ترين مكان‌ها براي جماعت گردشگر همين مهمانسرا ‌است كه در مرز بين دو منطقه‌ي «اولدتاون» (Old Town) و «كازيميرز» (Kazimierz) از شهر واقع شده است. اتاق‌هاي آن بازسازي شده و تميز هستند.

اين مهمانسرا يك اتاق همراه با كار‌هاي هنري و هر اتاق يك بالكن رو به خيابان نيز دارد.

هتل «كيو» (Q Hotel)

 

هتل كيو يكي از ارزان‌ترين هتل‌ها براي گردشگران است كه تنها پانزده دقيقه از قلب تاريخي شهر فاصله دارد. اتاق‌هاي آن ارزان، ساده و شيك هستند.

اين هتل لابي روباز و امكانات امروزي را در خود دارد. همچنين مكان اين هتل نسبتا نزديك به فرودگاه است.

مهمانسراي «دهه ۷۰» ('70 Hostel)

 

اين مهمانسرا مسافران را در قلب منطقه‌ي «كازيميرز» (Kazimierz) مي‌برد. جايي كه عصر‌ها با فنجان قهوه و نوشيدني‌هاي ديگر از شما پذيرايي مي‌شود. همان طور كه از اسمش پيدا است، دكور اين هتل به سبك دهه ۷۰ است كه حال و هواي آن زمان را در شما به وجود مي‌آورد. بسياري از اتاق‌هاي اين مهمانسرا بزرگ و همراه با تخت دونفره هستند.

همچنين اين مهمانسرا، سوييت‌هاي خصوصي همراه با يك آشپزخانه‌ي كوچك دارد.

مهمانسراي «آرس» (Ars Hostel)

 

اين مهمانسرا در يك خيابان خلوت، بين «قلعه‌ي واول» (Wowel Castle) و «رودخانه‌ي ويستولا» (Vistula River) قرار دارد. اتاق‌هاي اين مهمانسرا بزرگ و همراه با آشپزخانه هستند. 

مهمانسراي «راينك ۷» (Rynek 7 Hostel)

 

حقيقتا بهترين مهمانسراي كل كراكوف همين است. «راينك» (Rynek) در لهستاني به معناي ميدان است و موقعيت آن نزديك به سازمان «UNESCO» است.

مسافران نه تنها از منظره‌ي زيباي كليسا‌هاي گوتيك و رستوران‌ها لذت مي‌برند، بلكه اتاق‌هاي آن تميز و در لابي آن كنسول‌هاي بازي رايگان وجود دارد.

مهمانسراي «فلامينگو» (Flamingo Hostel)

 

مهمانسراي فلامينگو يكي ديگر از آن مكان‌هايي است كه براي سال‌ها انتخاب اول مسافران و گردشگران بوده است.

اين مهمانسرا در وسط منطقه‌ي «اولدتاون» (Old Town) است. نه تنها موقعيت مكاني آن نزديك به بازار شهر است، بلكه اتاق‌هاي آن بزرگ و همراه با آشپزخانه است. ميهمانان همچنين مي‌توانند در تور‌ها و برنامه‌هايي كه برايشان در نظر گرفته شده است شركت كنند.

مهمانسراي «وان ورلد» (One World Hostel)

فاصله‌ي اين مكان تا ايستگاه اصلي قطار چندين دقيقه است

اين مهمانسراي كوچك و جمع و جور، به دليل خوش‌رفتاري و مهمان‌مداري‌اش معروف است. با اينكه اتاق‌هاي آن خيلي مدرن نيستند و خبري از بزن و بكوب‌هاي ديگر مهمانسرا‌ها نيست، اما مطمئن باشيد با لبخند از شما پذيرايي مي‌شود و چند دوست جديد در اينجا پيدا مي‌كنيد.

همچنين، اين مهمانسرا تنها چندين قدم تا ايستگاه اصلي قطار شهر فاصله دارد.

مهمانسراي «دكو» (Deco Hostel)

 

اگر به دنبال توازني ميان شيك بودن و ارزان بودن هستيد، پس مهمانسراي دكو بهترين گزينه براي شما است. مبلمان آن سياه و سفيد، خواب‌هاي آن به سبك قديمي و در كل حال و هواي آن كلاسيك است.

اين مهمانسرا درست در شمال منطقه‌ي اولد تاون، با چندين قدم فاصله از پارك‌هاي سرسبز و مركز تاريخي شهر قرار دارد.

براي رزرو هتل هاي خوب و لوكس از جمله هتل آزادي تهران ، هتل استقلال تهران ، هتل اسپيناس پالاس تهران و ديگر هتل هاي تهران و شهرستان ها ميتوانيد به سايت هتليار مراجعه نماييد .

ز


برچسب: ،
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۱۸:۰۰ توسط:وب سازان نوين ايده موضوع: