رزرو هتل

معرفي هتل هاي ايران و آشناي با سايت هاي رزرو هتل

هتلي در معدن

در نواحي شرقي كشور سوئد، در منطقه‌ي «سالا» (Sala)، معدني قديمي قرار دارد كه از صده‌ي ۱۵ ميلادي در حال بهره‌برداري است. براي قرن‌ها معدن «سالا سيلور» (Sala Silver Mine) به دليل استخراج نقره بسيار باارزش شمرده مي‌شد. ذخاير اين معدن عمدتا نقره بود اما روي و سرب نيز از ديگر عناصر يافت شده در آن محسوب مي‌شد.

عمق معدن در حدود ۳۰۰ متر زير زمين است و درمجموع از ۲۰ كيلومتر تونل و دالان‌هاي تودرتو تشكيل شده است. از طرفي نزديك به ۶۰٪ اين معدن نيز در آب قرار دارد. با اتمام ذخاير اين معدن در سال ۱۹۰۸، امروزه به مكاني پرطرفدار نزد گردشگران تبديل شده است. 

 

حال با اين اوصاف تصورش را كنيد كه در عمق ۱۵۵ متري اين معدن، يك سوييت هتل ساخته شده است. تور گردشي به اين سوييت به صورت اختصاصي و همراه پذيرايي با پنير و شكلات‌هاي خوشمزه آغاز مي‌شود. زماني هم كه به سوييت مي‌رسيد، با نمايي از شمع‌هاي روشن و محيطي دلپذير روبه‌رو خواهيد شد.

 

ديگر امكانات پذيرايي نيز در اين سوييت تعبيه شده و به طور كامل به مكاني مجهز تبديل شده است؛ سرو صبحانه و غذاهاي خوشمزه و حمام آب گرم ازجمله‌ي اين امكانات محسوب مي‌شوند.

 

ضمنا به دليل آنكه تنها يك سوييت در اين معدن قرار دارد، فضايي شخصي و دنجي حاصل شده است. از طرفي يك شب اقامت در اين سوييت، نزديك به ۲ ميليون تومان هزينه در پي خواهد داشت. همچنين هر از چندگاهي در اين سوييت جشن‌هايي براي مراسم گوناگون ترتيب داده مي‌شود.

 

يك راه ماجراجويانه‌ي ديگر نيز براي رسيدن به سوييت وجود دارد، آن هم شيرجه و غواصي در آب معدن است. تنها حواستان باشد كه دماي اين آب فقط ۱ درجه بالاي صفر است. در هر صورت اگر از سوييت‌هاي كليشه‌اي هتل‌ها خسته شديد، مي‌توانيد اين هتل را در اعماق زمين تجربه كنيد.

براي رزرو هتل هاي خوب و لوكس از جمله هتل آزادي تهران ، هتل استقلال تهران ، هتل اسپيناس پالاس تهران و ديگر هتل هاي تهران و شهرستان ها ميتوانيد به سايت هتليار مراجعه نماييد .

ز


برچسب: ،
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۰۱:۱۴:۴۳ توسط:وب سازان نوين ايده موضوع: