رزرو هتل

معرفي هتل هاي ايران و آشناي با سايت هاي رزرو هتل

اقامتگاه هاي كوهستاني دنيا

شايد به جرات بتوان گفت حس آرامشي كه در مناطق ييلاقي و كوهستاني وجود دارد، در هيچ كجاي ديگر پيدا نمي‌شود. از برف‌هاي كوهستان‌هاي سردسير تا كوه‌هاي مملو از جنگل‌هاي انبوه، هر يك به خودي خود، ويژگي‌هاي كم‌نظيري دارند. به همين دليل اقامتگاه‌ها و هتل‌هاي ييلاقي و كوهپايه‌اي همواره از محبوبيت بالايي نزد علاقه‌مندان برخوردار هستند.

حال با اين مقدمه به سراغ ۱۰ اقامتگاه ييلاقي در مناطق كوهستاني جهان مي‌رويم.

هتل پرينس

در يكي از زيباترين مناطق «آلبرتا» (Alberta) در كانادا، هتل «پرينس آو ولز» (Prince of Wales Hotel) قرار دارد كه با معماري زيباي خود از سال ۱۹۲۷ در اين مكان بنا شده است. اين هتل ميزبان چشم‌اندازهاي منحصربه‌فردي از كوه‌ها، مراتع و درياچه است. همچنين تفريحاتي نظير اسب‌سواري و قايق‌سواري در محوطه‌ي هتل برقرار است.

كاسبا دو توبكال

شايد در نگاه اول نتوان از «كاسبا دو توبكال» (kasbah du toubkal) به عنوان اقامتگاه ييلاقي در كوهپايه‌ها ياد كرد! اين مكان كه در ارتفاعات مرتفع‌ترين كوه‌هاي مراكش قرار دارد، بيشتر به شكل خانه‌هاي مجزا ساخته شده است؛ با اين حال در روزهاي گرم سال علاقه‌مندان بسياري به اين مكان سفر مي‌كنند.

هتل مجستيك

هتل «مجستيك يوسميت» (The Majestic Yosemite Hotel) در نزديكي پارك ملي با همين نام در آمريكا واقع شده است. بناي اين هتل متعلق به سال ۱۹۲۷ است و با مناظر اطرافش، از جمله نماي پارك ملي، ميزبان بسياري از علاقه‌مندان است.

هتل تيمبرلاين

شايد بتوان هتل «تيمبرلاين» (Timberline) را متداول‌ترين نوع از هتل‌هاي ييلاقي دانست. اين هتل كه در منطقه «اورگان» (Orehon) آمريكا قرار دارد، با توجه به امكاناتش بسيار مورد توجه قرار مي‌گيرد. از پيست اسكي اين منطقه در نزديكي هتل تا استخر آب گرم آن، هر يك بهانه‌اي براي سفر گردشگران به اين هتل محسوب مي‌شود.

هتل ساليش

در يكي از مناطق سرسبز و زيباي واشنگتن، در جوار آبشاري خروشان، هتل «ساليش» (Salish) قرار دارد. اين هتل در نواحي سرخپوستي آمريكا واقع شده است و به طبع از طبيعت جذابي در اطراف خود بهره مي‌برد. رودها و آبشار پرآب اين منطقه تنها بخشي از پديده‌هاي طبيعي آن به شمار مي‌روند.

هتل درياچه امرالد

در ميان درياچه‌ي «امرالد» (Emerald)، در «بريتيش كلمبيا» (British Columbia) كانادا، اقامتگاه كوچك و زيباي «درياچه امرالد» (Emerald Lake Lodge) قرار دارد. بناي اوليه‌ي اين اقامتگاه متعلق به اواخر قرن ۱۹ است و طبيعتا با توجه به موقعيت مكاني، ميزبان بسياري از جاذبه‌ها و تفريحات آبي است. كوه‌هاي باشكوه راكي نيز در اطراف اين منطقه قد علم كرده‌اند.

هتل ويرونگا

در سرزمين‌هاي شمال غربي كشور رواندا، با نمايي از كوه آتشفشاني منطقه، هتل «ويرونگا» (Virunga Lodge) قرار دارد. با وجود مناطق محلي اطراف و همچنين دنجي اين هتل، ويرونگا يكي از ديدني‌ترين اقامتگاه‌هاي اين كشور به شمار مي‌رود.

هتل ورلدز اند

در ارتفاعات كوهستاني سريلانكا، در كوهپايه‌اي سرسبز با چشم‌اندازهاي نفس‌گير، هتل «ورلدز اند» (World’s End Lodge) قرار دارد. چه اهل كوه‌پيمايي باشيد، چه عاشق جنگل‌هاي انبوه، اين اقامتگاه يكي از بهترترين انتخاب‌ها در اين كشور است.

هتل كتدرال

در ميان مراتع و كوه‌هاي راكي در بريتيش كلمبياي كانادا، هتلي زيبا به نام «كتدرال ماونتين» (Cathedral Mountain Lodge) قرار دارد كه با تفريحاتي مانند ماهيگيري، كوه‌پيمايي و اسب‌سواري ميزبان علاقه‌مندان است.

هتل گلسير

بناي هتل «گلسير» (Many Glavier Hotel) متعلق به سال ۱۹۱۵ است. هتلي كه در ميان مراتع سبز با چشم‌اندازي از پارك ملي به همين نام، پاي كوه‌هاي راكي در «مونتانا» (Montana) آمريكا قرار گرفته است.

براي رزرو هتل هاي خوب و لوكس از جمله هتل آزادي تهران ، هتل استقلال تهران ، هتل اسپيناس پالاس تهران و ديگر هتل هاي تهران و شهرستان ها ميتوانيد به سايت هتليار مراجعه نماييد .

ز


برچسب: ،
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۰۷:۱۸:۵۴ توسط:وب سازان نوين ايده موضوع: