رزرو هتل

معرفي هتل هاي ايران و آشناي با سايت هاي رزرو هتل

اصطلاحاتي كه در هنگام رزرو هتل بايد بدانيم

خيلي از ما در هنگام انتخاب هتل و رزرو هتل اصطلاحاتي را مي بينيم يا مي شنويم كه از آنها شناختي نداريم و با انتخاب غلط در مورد آنها مي توان مشكلاتي به وجود بيايد و يا نتوانيم انتخاب درست انجام دهيم.امروزه كه رزرو هتل به صورت آنلاين انجام مي شود ، لازم است كامل با اين اصطلاحات آشنا شويم.ما در اينجا سعي كرديم ليست كاملي از اين موارد را براي شما آماده كنيم.در صورتي كه به اصطلاحي برخورديد و با آن آشنا نبوديد حتما در پايين اين مقاله مطرح كنيد تا ما شما را راهنمايي كنيم.
ابتدا به اصطلاحاتي كه بيشتر در هتل هاي مربوط به كشور تركيه به خصوص آنتاليا ، آناليا و كوش آداسي استفاده مي شود مي پردازيم كه مربوط مي شود به نوع خدماتي كه به ازا هزينه اي كه داديد به شما ارائه مي گردد.
O.R) Only Room):منظور اين است كه هزينه اي كه پرداخت كرده ايد فقط براي اتاق است و شامل هيچ وعده غذايي نمي شود.
B.B) Bed & Breakfast):اتاقي كه رزرو كرده ايد همراه با صبحانه است.
H.B) Half Board):اتاق همراه با صبحانه و يك وعده غذايي ديگر كه بسته به هتل شامل نهار است و يا شام.
F.B) Full Board):اين اتاق ها همراه با صبحانه ، نهار و شام هستند و همه وعده هاي غذايي را شامل مي شود.
(All Inclusive (ALL: منظور اتاق همراه با صبحانه ،نهار ، شام ، عصرانه ،ميان وعده و نوشيدني است از صبح تا ساعت 11 شب و اين هتل ها براي هر ساعتي برنامه خاص با ميان وعده خاص دارند كه برنامه آنها معمولا در ابتدا ورود به شما داده مي شود.
Ultera All Inclusive (UALL: اين هتل ها تمام خدمات ALL را دارند با اين تفاوت كه اين خدمات به صورت 24 ساعت است.معمولا اين هتل ها چند نوع رستوران دارند كه حالت بوفه آن هميشه آزاد است و در مورد رستوران هايي كه بايد در آن سفارش دهيد ، بايد چند ساعت قبل جاي خود را رزرو كنيد.در بيشتر هتل ها خدمات آرايشي ،ماساژ و ... داراي هزينه هستند و در بعضي از آنها استفاده از اين موارد يكبار رايگان است.در هتل هايي كه شامل پارك آبي مي شود ، خدمات آن براي كساني كه در هتل سكونت دارند رايگان است.

در مورد كيفيت اين خدمات بايد بدانيد كه بسته به هزينه و ستاره هتل كيفيت آنها متفاوت است مثل در هتلي كه هزينه كمتري گرفته مي شود ، نوشيدني ها در ليوان هاي يكبار مصرف سرو مي شود و اينكه تنوع غذاها در آنها كمتر است.
ز
اصطلاحاتي كه در هنگام رزرو هتل بايد بدانيم


برچسب: ،
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ شهريور ۱۳۹۶ساعت: ۰۳:۱۸:۱۲ توسط:وب سازان نوين ايده موضوع: