رزرو هتل

معرفي هتل هاي ايران و آشناي با سايت هاي رزرو هتل

مواردي كه هتل ها از مسافران مخفي ميكنند - بخش اول

يك سري وب سايت هايي در سطح جهاني وجود دارند كه شما با استفاده از آن ها مي توانيد، هتل خود را انتخاب و رزرو كنيد. اما در اين مورد نكاتي وجود دارد كه بايد آن ها را بدانيد. قبل از اينكه از سايت هاي مقايسه اي معروف مانند اكسپديا (Expedia)، تراولوسيتي (Travelocity) يا اوربيتز (Orbitz) اتاق رزرو كنيد، به خاطر داشته باشيد كه نرخ اتاق ها براي مهماناني كه بدون رزرو قبلي وارد هتل مي شوند و به طور مستقيم اتاق اجاره مي كنند در كل ارزان تر هستند.

جالب است بدانيد كه هتل ها براي ماندن در اين سايت ها مجبور هستند تا كميسيوني را (تا ۳۰ درصد) به اين سايتها پرداخت كنند. به همين دليل اكثر هتل ها مشتريان خود را ترغيب مي كنند تا به صورت مستقيم و نه با استفاده از سايت ها و واسطه از خود آنها خريد كنند. سايت هاي رزرو آنلاين اتاق ها به تخفيفاتي كه هتل ها به مشترياني كه به عضويتشان در مي آيند يا تخفيفاتي كه بر پايه سن هستند (مانند كودكان زير دو سال) دسترسي ندارند. برخي هتل هاي زنجيره اي به افرادي كه به طور مداوم از هتلهاي آنها استفاده و از خود هتل به طور مستقيم اتاق اجاره مي كنند، خدمات صبحانه و واي فاي رايگان ارائه مي دهد. حتي بعضي از هتل ها در پاداش وفاداري مشتريان خود اتاقي بهتر براي اقامت به آنها پيشنهاد مي دهند. 

پيشنهاد: رزرو اتاق را به پايان روز موكول كنيد. معامله هاي خوبي از اين طريق نصيب شما مي شود.

۳- پادشاه ميكروبها در انتظار شماست 

هنگامي كه از يك هتل ديدن مي كنيد، رويايي براي خود داريد و آن اين است كه اتاقتان به اندازه اي كه به نظر مي رسد، تميز است. تصوير دوست داشتني است، مگر نه؟ اما آيا مي توايند با اطمينان بگوييد اتاقتتان تا چه اندازه تميز بوده است؟ خيلي از وسايل به آن اندازه كه بايد، مورد توجه قرار نمي گيرند و روزانه تميز نمي شوند. اثاثيه و لوازم داخلي و فرش ها ممكن است هر چند ماه يك بار تميز شوند، و معمولا فقط تفاله ها و آنچه درون وسايلي مانند سطل هاي يخ و قهوه سازها باقي مانده است دور انداخته شده و بدون شستشوي مجدد اين وسايل دوباره مورد استفاده قرار مي گيرند.

اتفاق بدي كه عموما در هتل ها رخ مي دهد اين است كه ادرار، استفراغ، و ديگر مايعات بدن با يك شستشوي سريع، آنچنان كه بايد و شايد تميز و عاري از آلودگي نمي شوند. به اين باكتري ها، آنهايي كه بر روي "هات اسپات ها" مانند كنترل تلويزيون (باكتري هايي بيش از سنگ توالت)، كليدهاي برق، راديوي ساعتي، و ديگر وسايل هستند را اضافه كنيد


برچسب: ،
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۱:۳۳:۴۱ توسط:وب سازان نوين ايده موضوع: