رزرو هتل

معرفي هتل هاي ايران و آشناي با سايت هاي رزرو هتل

5 هتل جالب و عجيب در ايران

تا به حال به اين فكر كرده ايد كه مي توانيد در اتاقي در دل كوه، در بين صخره ها، در قلب كوير و يا بر روي دريا بخوابيد يا غذاي خود را در رستوراني كپري صرف كنيد؟ اگر حق انتخاب داشته باشيد ترجيح مي دهيد در هتلي شيك، گران قيمت اقامت كنيد يا جايي غيرعادي ولي لبريز از هيجانات بيشتر؟ همان طور كه زيبايي شهري كه به آن سفر مي كنيد برايتان مهم است، جذابيت هتلي كه قرار است در آن اقامت كنيد نيز از اهميت ويژه اي برخوردار است .

به گزارش هتل يار :  هتل هاي جالب و عجيب در تمام دنيا طرفداران خاص خودش را دارد و صنعت هتل سازي در ايران نيز با ايده ها و طرح هاي شگفت انگيز براي جلب توجه اين علاقه مندان با استفاده از طراحان خوش ذوق در مكان هايي عجيب و يا با معماري خاص، هتل هاي تازه جالب وعجيبي را بنا كرده اند. اين هتل هاي عجيب و جالب همواره براي مسافرانشان خاطره اي درجه يك و متفاوت را رقم مي زنند. در اينجا 5 هتل جالب و عجيب ايران را به شما معرفي مي كنيم:

1- هتل لاله كندوان تبريز


5 هتل جالب و عجيب در ايران
اين هتل در بين صخره هاي طبيعي با معماري منحصر بفرد در دل كوه در قلب روستاي كندوان تبريز با قدمتي
فراوان واقع شده است و سومين هتل صخره اي جهان و يكي از جاذبه هاي توريستي ايران به شمار مي رود. با
اقامت در هتل لاله كندوان مي توانيد تجربه اي متفاوت داشته باشيد و به دور از هياهوي شهر، هواي سالم تنفس
كنيد و از طبيعت كوهستاني و زيباي آن لذت ببريد. اين هتل در نوع خود بينظير است و به همين دليل همواره
طرفداران زيادي را از سرتاسر جهان به خود مجذوب مي كند.

ليست قيمت و تخفيف هاي هتل لاله كندوان تبريز

2- هتل قلعه گنج كرمان

5 هتل جالب و عجيب در ايران
در زمان هاي قديم كپر نماد فقر و زاغه نشيني بوده است ولي اين هتل نماد كپر را از فقر به ثروت تغيير داد. هتل قلعه گنج، اولين هتل كپري ايران در منطقه قلعه گنج جنوب استان كرمان مي باشد كه به علت معماري منحصر به فردي كه دارد در منطقه به هتل توپ نيز معروف است. مردم قلعه گنج مردمي خونگرم از اقوام پارس، بلوچ، عرب و بختياري هستند كه علي رغم دشواري هاي زياد شيوه زندگي آنها در كنار پوشش، گويش و فرهنگ غني آن ها جذب كننده گردشگران بسياري به منطقه مي باشد.

ليست قيمت و تخفيف هاي هتل قلعه گنج كرمان

3- هتل كويري بالي خور و بيابانك

5 هتل جالب و عجيب در ايران
هتل بالي در دل كوير مركزي ايران در شهرستان خور و بيابانك واقع شده است و در حال حاضر يكي بزرگترين هتل هاي كويري كشور به شمار مي رود. در اين هتل همه چيز رنگ كوير و سادگي به خود دارد. طراحي و چيدماني كاملاً سنتي با ديوارهاي كاهگلي به همراه طعم خوش غذاهاي لذيذ سنتي كه ياد گذشتگان را در ذهن تداعي مي كند. با اقامت در اين هتل مي توانيد به راحتي كوير نوردي كنيد و يا به تماشاي جاذبه هاي كويري شگفت انگيز و سحرآميز بنشينيد.

ليست قيمت و تخفيف هاي هتل كويري بالي خور و بيابانك

4- هتل بين المللي لاله بيستون كرمانشاه
5 هتل جالب و عجيب در ايران
اين هتل در شرق كرمانشاه بر سر راه قديمي كرمانشاه به همدان، در دامنه ي كوه بيستون، مقابل اثر تاريخي فرهاد تراش در دل هشتمين اثر جهاني ايران زمين به فرم چهار ايواني سنتي در ناحيه كوهستاني و خوش آب و هوا قرار دارد. مجاورت با طبيعت كوهستاني، تلفيقي از معماري مدرن و سنتي، قرار گرفتن در سايت جهاني بيستون و چشم اندازهاي منحصر بفرد مشخصه هايي هستند كه گردشگران و توريست هاي زيادي را جذب خود كرده اند و اقامتي آرام و خاطره انگيز را براي مسافران اين هتل به ارمغان مي آورند.

ليست قيمت و تخفيف هاي هتل بين المللي لاله بيستون كرمانشاه

5 . هتل ترنج كيش
5 هتل جالب و عجيب در ايران
اين هتل در شمال غربي جزيره كيش در منطقه اي بكر بر روي آبهاي نيلگون خليج فارس قرار دارد و اولين هتل روي آب، خاورميانه و ايران است كه نمونه اش را فقط در جزاير مالديو و كارائيب مي توان ديد. در ساخت اين هتل بسيار تلاش شده كه به محيط زيست آسيبي نرسد به همين دليل مصالح هتل مطابق با استانداردهاي روز دنيا و بي ضرر براي محيط زيست مي باشد. همچنين وجود يك موج شكن طبيعي در محدوده هتل باعث شده كه اين منطقه موج شديد يا طوفان نداشته باشد

ليست قيمت و تخفيف هاي هتل ترنج كيش

برچسب: هتل، رزرو هتل،
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ تير ۱۳۹۶ساعت: ۰۹:۳۸:۲۲ توسط:وب سازان نوين ايده موضوع: