رزرو هتل

معرفي هتل هاي ايران و آشناي با سايت هاي رزرو هتل

طراحي سايت

 

طراحي سايت

طراحي سايت

عصر حاضر , عصر اطلاعات و ارتباطات است. وب سايت به عنوان يك مدل ارتباطي قدرتمند در اينترنت محسوب مي شود.به طوري كه اغلب سازمان ها, ادارات, شركت ها و حتي افراد تمايل به داشتن وب سايت در اينترنت دارند تا از طريق آن خودشان را به دنيا معرفي كنند. اين موضوع يك اجبار است و همه افراد در آينده نزديكي به اين نتيجه مي رسند كه بدون حضور در اينترنت , از دنياي ارتباطات غافل خواهند بود. در طراحي وب سايت با توجه به نياز مشتري امكانات مختلفي در نظر گرفته مي شود. و تصميم گيري در اين مورد بعد از فاز تحليل با توجه به اهدافي كه براي سايت در نظر گرفته خواهد شد مشخص تر مي شود. بعد از اينكه كار طراحي سايت  انجام شد و سايت با موفقيت راه اندازي گرديد تازه  آن كسب و كار  اولين قدم در ورود به دنياي ديجيتال را برداشته است بنابراين براي موفقيت و رسيدن به سود از طريق وب سايت بايد گام هاي بعدي براي سئو سايت را هم برداريد. كه گام هاي بعدي با توجه به هدف برنامه ريزي شده مشخص مي گردد.

 

طراحي سايت فروشگاهي

طراحي سايت فروشگاهي يا فروشگاه اينترنتي يك از نيازهاي اساسي براي براي صاحبان كسب و كاري است كه مي توانند محصولات و يا خدمات خود را بصورت آنلاين تبليغ كنند تا مشترياني كه به دنبال كالا يا خدمت مربوطه در اينترنت مي گردند شما را پيدا كنند و بتوانند با شما ارتباط برقرا كنند.

طراحي فروشگاه اينترنتي

 

 

طراحي سايت تبليغاتي

با ظهور و همه گير شدن وب سايت ها و نقش آن در معرفي كالا و خدمات شركتهاي تبليغاتي و افراد خلاق هم در دنياي اينترنت وب سايت هاي را راه اندازي كردند كه شروع به ثبت اگاهي و تبليغات صاحبان كسب و كار در وب سايت ها كردند و كه سادگي، راحتي استفاده، و ثبت اگهي، ايندكس شدن اگهي در نتايج موتورهاي جستجو و همه گير توسط  كاربران اينترنت كليد موفقيت اين نوع وب سايت ها مي باشد.

طراحي وب سايت تبليغاتي

 

 

 

طراحي سايت شركتي

شركت ها با داشتن يك سايت قوي در دنياي مجازي خود را به مشتريان معرفي مي كنند و كالا و خدمات را معرفي مي كنند  و مزيت رقابتي خود نسبت به ديگر  رقبا را بيان مي كنند و همچنين وب سايت پل ارتباطي مي شود براي ارتباط شركت با مشتريان بصورت 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز براي پاسخگويي به سوالات متداول مشتريان و نحوه همكاري مشتريان با شركت و تهيه محصولات و خدمات مربوطه مي باشد.

طراحي سايت شركتي

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ مرداد ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۳۶:۴۵ توسط:وب سازان نوين ايده موضوع: