رزرو هتل

معرفي هتل هاي ايران و آشناي با سايت هاي رزرو هتل

چگونه بهترين اتاق هتل را دريافت كنيم؟

راه هايي براي دريافت بهترين قيمت هتل ها و رزرو هتل

احتمالا در اين مرحله شما آماده هستيد. مي ‌دانيد كه چه نوع اتاقي مي ‌خواهيد و كارت اقامت مكرر و كوپن ‌هاي ارتقاي رايگان خدمات خود را ارائه كرده ‌ايد. با اين‌وجود بازهم به ‌صورت دقيق تشريح كنيد كه چه انتظاري داريد. محكم ولي مودبانه درخواست خود را ارائه كنيد زيرا در اين شرايط كارمندان بيشتر به كمك كردن به شما راغب خواهند بود و حتي اگر با آن‌ ها با مهرباني برخورد كنيد، از هيچ تلاشي براي شما دريغ نخواهند كرد.. ( بهتر است هنگام سفر به شهر ها  بهترين هتل ها را با هم مقايسه كنيد مثلا" براي تهران دو هتل بزرگ هتل آزادي تهران و هتل استقلال تهران را با هم مقايسه و از نظر قيمت و كيفيت بهترين را انتخاب كنيد .)

ميزان صداهاي محيطي را مدنظر داشته باشيد؛ به موقعيت مكاني رستوران ‌ها، پاركينگ ‌ها و استخرها توجه داشته باشيد. طبقات بالايي به‌ صورت كلي ساكت ‌تر هستند. همچنين اگر هتل شما رو به ساحل، كوهستان و يا افق شهري باشد بايد بپرسيد كه كدام سمت ساختمان، منظره بهتري دارد. به مسئولان پذيرش بگوييد كه مي‌ خواهيد پيش از در اختيار گرفتن اتاق و بردن چمدان‌هاي خود به آنجا، اتاق را ببينيد. پيش از اين‌ كه در اتاق جاي ‌گير شويد، مطمئن شويد كه به ‌تمامي موارد و مشكلات موجود بلافاصله رسيدگي شده است. همچنين اگر مورد خاص و يا مناسبت ويژه‌ اي وجود دارد كه هنوز به آن اشاره نكرده‌ ايد، اين زمان (پيش از تحويل گرفتن اتاق) بهترين وقت براي انجام آن است. احساس نكنيد كه  گفتن مواردي مانند اين‌كه سالگرد ازدواج يا تولد شما است، ابلهانه هستند.

هتل

سفر با كودكان

هنگامي‌كه با يك كودك سفر مي ‌كنيد، مطمئن باشيد كه هتل ‌هايي را انتخاب مي ‌كنيد كه امكانات مناسب براي آن ‌ها را ارائه مي ‌كنند. اين امكانات شامل مواردي مانند محل بازي، نزديكي به پارك، استخر و (از همه مهم ‌تر) وعده‌ هاي غذايي رايگان است. همچنين اگر مي‌ خواهيد براي مدتي طولاني ‌تر در يك هتل اقامت داشته باشيد، بهتر است كه اتاقي را رزرو كنيد كه يك آشپز خانه كوچك داشته باشد. اين آشپز خانه حتي اگر از آن براي درست كردن ميان وعده‌ ها و يا گرم كردن غذاهاي باقي مانده از پيش استفاده كنيد نيز بازهم موجب راحت ‌تر شدن كار و صرفه جويي در پول خواهد شد.
بسياري از هتل ‌ها، سوييت ‌هايي را دارند كه قيمت آن ‌ها تنها چند دلار بالاتر است. اگر تعداد هم‌ سفرانتان زياد است، سوييت ‌ها را نيز مد نظر قرار بدهيد؛ زيرا بيشتر هتل ها سوييت ‌هاي خود را با دو تخت كامل و كاناپه ‌هاي تاشو ارائه مي ‌كنند. ديگر گزينه جايگزين پرداخت هزينه براي كامل دو اتاق مجاور يكديگر نيز اين است كه به سراغ اتاق‌ هاي نوجوانان برويد. اين اتاق‌ ها در حقيقت اتاق‌هاي كوچكي هستند كه معمولا قيمتي به ‌مراتب كمتر از اتاق ‌هاي عادي دارند. اگر به همراه افرادي در رده ‌هاي سني نوجوان و جوان سفر مي ‌كنيد، اين اتاق ‌ها يك ايده عالي به‌ حساب مي ‌آيند.

ش

 


برچسب: هتل، رزرو هتل،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۹ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۱۹:۳۸ توسط:وب سازان نوين ايده موضوع:

چگونه در سفر هتل مناسب انتخاب كنيم؟

انتخاب هتل مناسب هميشه يكي از مهم‌ترين دغدغه‌ها در طول سفر بوده است. چه به تنهايي و براي كار سفر كنيد چه با اعضاي خانواده و به قصد تفريح، آسودگي در طول اقامت شبانه از اهميت بالايي برخوردار است. ( بهتر است هنگام سفر به شهر ها  بهترين هتل ها را با هم مقايسه كنيد مثلا" براي تهران دو هتل بزرگ هتل آزادي تهران و هتل استقلال تهران را با هم مقايسه و از نظر قيمت و كيفيت بهترين را انتخاب كنيد .

از آنجا كه هر مسافر داراي نيازهاي مختلفي است، هنگام انتخاب هتل بايد اولويت ها از پيش مشخص شوند. پس بهتر است پيش از سفر از خود بپرسيد كدام يك از انواع اقامتگاه ها مورد نيازتان است و چه ميزان از بودجه سفرتان را به آن اختصاص مي دهيد. اگر سفري كاري در پيش داريد، موقعيت مكاني محل اقامت شما و سكوت و آرامش آن از اهميت بالايي برخوردار است.

در سفرهاي خانودگي اما بهتر است به امكانات تفريحي هتل و همچنين مراكز خريد و جاذبه هايي كه در اطراف آن وجود دارد، بيشتر توجه كنيد.

هتل مناسب

انواع هتل :
مثلاً در يك شهر باستاني هتل هايي كه به محل هاي باستاني شهر و جاهاي ديدني نزديك ترند از اين دست محسوب مي شوند. و يا در شهر هايي كه قالب نمايشگاهي دارند هتل هاي نزديك محل هاي برگزاري نمايشگاه ها اين چنين اند. همين طور شهر هاي تجاري و مراكز تجاري و بيزنسي آن شهرها. در مقابل، هتل هايي كه در اطراف شهر واقع شده اند از يك سو امكانات بيشتري به مسافر مي دهند و از سوي ديگر ارزان ترند.
موقعيت مكاني هتل:
در سفرهاي تفريحي يا زماني كه به هواي ديدني هاي يك شهر به آن سفر مي كنيد، اگر موقعيت هتل دور از مراكز خريد يا جاهاي ديدني شهر باشد، مجبور خواهيد بود براي تردد در شهر از تاكسي استفاده كنيد. تاكسي در بعضي شهرها واقعا گران است. انتخاب نادرست محل هتل مي تواند تمام صرفه جويي شما در انتخاب هتل با قيمت مناسب تر را بر باد دهد!

حالا در اين جا براي ما دو سوال پيش مي آيند :
۱.چطور جاي مناسب را تشخيص دهيم
براي پاسخ به اين سوال بايد گفت جاي مناسب به هدف شما از سفر برمي گردد. بعنوان مثال وقتي به استانبول سفر مي كنيد اگر قصد ديدن جاهاي تاريخي را داريد بهتر است هتل شما در منطقه ي «سلطان احمد» واقع شده باشد. اما اگر قصد خريد داريد يا براي كار اداري به استانبول مي رويد منطقه ي «تقسيم» انتخاب مناسب تري است.
۲.چطور هتلي نزديك به آن جا بگيريم؟
تك تك هتل هاي شهرها و كشورهاي مختلف در سايت الي گشت، بخش رزرو هتل وجود دارند. شما با يك جستجوي كوتاه مي توانيد هتل هاي مورد نظرتان را پيدا كنيد .
درجه بندي هتل ها
چيزي كه در اين جا مهم است آن است كه تعداد ستاره براي هتل لازم هست اما كافي نيست. پارامترهاي ديگري در مورد هتل وجود دارد كه آن ها را هم بايد در كنار تعداد ستاره هاي هتل گذاشت و بر اساس مجموع آن ها اقدام به انتخاب نمود.
كيفيت غذا و سرويس هتل، امكانات پذيرايي و برنامه هاي خاص خصوصا براي بچه ها ، چشم انداز هتل، تنوع اتاق ها و اندازه و امكانات داخل آن ها، امكانات رايگان هتل نظير استخر سرپوشيده و روباز و ماساژ و محل ورزش، سهولت دسترسي به اطراف و موقعيت، آشنا بودن كارمندان هتل به زبان انگليسي و مفيد بودن آنها در زماني كه از آنها راهنمايي مي خواهيد و نكاتي از اين دست، در كنار تعداد ستاره هاي هتل ،تعيين كننده درجه و كيفيت واقعي هتل هستند. همين طور ممكن است براي شما نكات خاصي مهم باشد. فضاي هتل و طراحي دكوراسيون كه مي تواند محلي يا مدرن باشد، اتاق بالكن داشته باشد ، اينترنت بي سيم حتما درون اتاق قابل دسترسي باشد حتي اگر رايگان نباشد و يا مواردي ديگر از اين گونه كه در نگاه اول ممكن است اصلا به چشم نيايد اما روز شما را بسازد.
از طرف ديگر كاملا ممكن است براي كسي كه به يك سفر كاري رفته يا براي ديدن جاهاي ديدني به اروپا سفر كرده، هتل، تنها نقش خوابگاه را بازي كند كه در اين صورت بسياري از پارامترهاي فوق اصلا مهم نخواهد بود! به همين خاطر براي چنين سفرهايي گرفتن يك هتل ۵ ستاره و حتي ۴ ستاره احتمالا فقط هدر دادن پول است! به شرط آن كه اگر هم هتل ٣ ستاره گرفتيد، پيشاپيش مطمئن شويد كه هتل خوبي انتخاب مي كنيد.
حتما پيش از رزرو هتل مطمئن شويد كه چه امكاناتي همراه اين رزرواسيون به شما تعلق مي گيرد و آن ها را از هتل بخواهيد. ممكن است كسي اين وسط فراموش كرده باشد كه اتاق شما با صبحانه رزرو شده!
و دست آخر اما شايد مهم تر از همه ببينيد افرادي كه قبل از شما به اين هتل رفته اند چه نظري دارند.

توصيه هاي آخر

۱. اگر هتل خود را حدود دو سه ماه پيش از سفر رزرو كنيد، معمولاً تخفيف خوبي به شما تعلق خواهد گرفت و اگر هم بخواهيد آن را كنسل كنيد هزينه ي ناچيزي از پرداخت شما كسر و مابقي به شما بازگردانده مي شود. معمولاً اين كار ارزشش را دارد. از طرف ديگر هر چه به روزهاي آخر نزديك شويد علاوه بر اين كه انتخاب هايتان محدود مي شود قيمت نيز بي رحمانه بالا مي رود!
۲. اگر شهر مقصد، سرويس مترو يا اتوبوس درون شهري خوبي دارد سعي كنيد هتل خود را در نزديكي ايستگاه بگيريد. حمل و نقل درون شهري خصوصاً در يك شهر غريب مي تواند معضلي باشد.
۳. اگر براي مناسبتي خاص سفر مي كنيد، مثلا سفر ماه عسل يا سالگرد ازدواج، اين را به هتل بگوييد. معمولاً سعي مي كنند كارهايي خاص براي شما بكنند كه از اين سفر هميشه به خوشي ياد كنيد.
۴. صبحانه هتل خصوصاً اگر هتل لوكسي رزرو كرده ايد مي تواند حدود ٢٠ تا ۴٠ يورو برايتان هزينه داشته باشد. براي سفر كاري و تجاري گزينه بسيار خوبي است. اما اگر براي ديدن جاهاي ديدني رفته ايد احتمالاً ماجراجويي پيدا كردن كافه اي در شهر و خوردن صبحانه اي مخصوص آن شهر، هم خاطره بهتري برايتان مي سازد و هم ارزان تر تمام مي شود.
۵. فهرست امكانات و شرايط اتاق را حتما پيش از رزرو، كامل و دقيق مطالعه كنيد. شرايط تعريف شده براي فرزند و سن و سالش و وضعيت تخت براي او، شرايط كنسل كردن رزرواسيون، ساعت Check in به هتل و ساعت Check out از هتل و هر گونه شرط و شروط ريز و درشت كه دانستن آن ها مي تواند به شما كمك كند.
۶. يكي از مواردي كه لازم است بدان دقت كنيد آن است كه آيا قيمت اعلام شده براي هتل دربرگيرنده ماليات ها و هزينه هاي جانبي نيز هست يا خير. سايت ها يا مراكز رزرواسيون گاهي از اين امر براي بهتر نشان دادن قيمت هاي خود استفاده مي كنند اما زماني كه مي خواهيد هتل را رزرو كنيد ١٠ تا ٢٠ درصد هزينه ي اضافه بر روي صورتحساب خود مشاهده مي كنيد!
۷. نكته ديگري كه در مطالعه شرايط اتاق بايد بررسي كنيد آن است كه كدام يك از امكانات هتل براي شما رايگان است و كدام يك مستوجب هزينه. مثلاً در بسياري از هتل ها استفاده از باشگاه ورزشي هتل رايگان است اما در مقابل استفاده از وسايل داخل يخچال خود اتاق هزينه در بر دارد، آن هم بسيار بالاتر از قيمت همان خوردني يا آشاميدني اگر آن را از فروشگاه بخريد! فهرست اين هزينه ها معمولاً در پايان مدت اقامت شما و در زمان تسويه حساب و ترك هتل در قالب صورتحساب در اختيار شما قرار مي گيرد و بايد آن را بپردازيد.
۸. اگر سن فرزند شما بيش از ۶ سال است ديگر از نظر هتل خردسال محسوب نمي شود و بايد او را فردي بزرگسال فرض كنيد. در مورد كودكان زير ۶ سال هم شرايط هتل ها با هم فرق مي كند كه بايد پيش از سفر حتماً بررسي كنيد.
۹. ضمناً اگر با فرزند خود سفر مي كنيد بهتر است پيش از سفر جست و جويي بكنيد. هتل هايي هستند كه از صبح تا شب كلي برنامه براي فرزندان شما دارند و تمام روز آن ها را سرگرم مي كنند.

ش


برچسب: هتل، رزرو هتل،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۸ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۰۹:۳۷:۵۲ توسط:وب سازان نوين ايده موضوع:

10 هتل برتر ايران

10. هتل بزرگ رامسر

تجربه اقامت در يك قصر كلاسيك  حد فاصل ميان جنگل و دريا همراه با منظره اي نفس گير و دل انگيز را مي توانيد با اقامت در هتل تاريخي و چهار ستاره پارسيان آزادي رامسر لمس كنيد. اين هتل موزه يكي از معدود هتل هايي است كه در فهرست ثبت آثار ملي قرار گرفته است كه تحت نظر مجموعه گروه هتل هاي پارسيان مي باشد. هتل آزادي رامسر داراي دو هتل قديم و جديد است كه هتل قديم در سال 1312 در 3 طبقه و هتل جديد در سال 1337 در 3 طبقه ساخته شده است. اين هتل داراي 152 باب اتاق و سوئيت با چشم انداز جنگل و دريا و با تمامي امكانات رفاهي و اقامتي مناسب مي باشد. هتل آزادي در قلب شهر رامسر قرار گرفته است به همين دليل دسترسي به جاذبه هاي ديدني و طبيعي شهر و ديگر مناطق شهر از هتل بسيار آسان مي باشد.

 

 
9. هتل قصر طلايي مشهد
هتل پنج ستاره قصر طلايي يكي از زيباترين و لوكس ترين هتل هاي خاورميانه در مشهد مي باشد. اين هتل به دليل معماري چشمگير، اشراف داشتن به حرم مطهر امام رضا  (ع)، قيمت مناسب، سرويس و خدمات مطابق با استانداردهاي بين المللي، قيمت مناسب، محيط آرام و همينطور دسترسي آسان به برخي جاذبه هاي گردشگري همچون آرامگاه نادر، گنبد خشتي، آرامگاه شيخ بهايي، بازار رضا، موزه آستان قدس رضوي، مراكز خريد و مسجد گوهر شاد، طرفداران بسياري در ميان مسافران مشهد دارد. هتل قصر طلايي با 20 طبقه و 610 باب واحد اقامتي با دكوراسيون متنوع كه با چشم انداز دلنوازي از حرم ثامن الحجج (ع) از پنجره هاي اتاق هاي رو به حرم همراه مي شود، خاطره اي توصيف ناپذير را به همراه امنيت و آسايش در طول مدت اقامت براي ميهمانان خود خلق مي نمايد.

 

 
8. هتل پارس تبريز
اين هتل شگفت انگيز و فوق العاده با نمايي تمام شيشه اي يكي از بهترين هتل هاي ايران در بام شهر تبريز مي باشد كه در بهمن ماه سال 1380 افتتاح شده است. اين هتل از مجموعه گروه هاي هتل پارس مي باشد و يكي از بهترين گزينه هاي اقامتي در شهر تبريز مي باشد. شما در حين اقامت در اين هتل مي توانيد از محيط آرام، دلنشين، بهترين شرايط آب و هوايي و همينطور اتاق هاي بزرگ و شيك هتل همراه با چشم انداز بينظير از پارك ائل گلي لذت ببريد. برج اصلي اين هتل شامل 17 طبقه، 180 باب اتاق و رستوران گردان مي باشد. رستوران گردان هتل با منظره اي چشم نواز و غذاهاي متنوع فرنگي با طعمي لذيذ، همواره آماده پذيرايي از ميهمان عزيز اين هتل مي باشد. پارك و باغ وحش ائل گلي، سورتمه، پارك آبي هليا، عمارت كلاه فرنگي، رودخانه مهران، مسجد كبود و بازار تبريز از جاذبه هاي گردشگري نزديك به هتل مي باشند. بدون شك شما با اقامت در هتل پنج ستاره ائل گلي پارس خاطراتي به يادماندني را در ذهن خود ثبت خواهيد كرد. 
 
 
7. هتل لاله كندوان تبريز
تجربه اقامت در جاذبه تاريخي توريستي لوكس با معماري عجيب و خارج از تصور با شرايط آب و هوايي كوهستاني و ييلاقي در بين صخره هاي طبيعي در دل كوه را فقط در هتل پنج ستاره بين المللي لاله كندوان مي توانيد داشته باشيد. هتل صخره اي لاله كندوان سومين هتل صخره اي جهان با طبيعتي كوهستاني و زيبا مي باشد كه در قلب روستاي تاريخي كندوان قرار دارد. اين روستا قدمتش به قرن هفتم هجري برمي گردد. اين هتل داراي 40 كرانه (اتاق سنگي طبيعي) به همراه جكوزي و كليه خدمات رفاهي مدرن مي باشد. هتل همچنين 40 كيلومتر با تبريز فاصله دارد. يكي از ويژگي هاي خاص هتل آب لوله كشي آن است كه يكي از بهترين آب معدني هاي ايران، آب معدني كندوان مي باشد و براي امراض كليوي بسيار مفيد است. هتل لاله كندوان در نوع خود بينظير است و به همين دليل همواره طرفداران زيادي را از سرتاسر جهان به خود مجذوب مي كند.

 

 
هتل پنج ستاره اسپيناس پالاس، شيكترين و بزرگترين هتل تهران با معماري مدرن و بينظير مي باشد كه در بهترين منطقه تهران، روي تپه هاي مرتفع سعادت آباد در آبان ماه 1394 افتتاح شده است. اين هتل از مجموعه هتل هاي اسپيناس مي باشد. هتل داراي 20 طبقه با 400 باب اتاق و سوئيت لوكس با طراحي داخلي فوق العاده و مجهز به تمامي امكانات رفاهي روز مي باشد. هتل لوكس و زيباي اسپيناس پالاس با ارائه امكانات خاص و ويژه و خدماتي كه در نوع خود بينظير است، آماده پذيرايي از ميهمانان گرامي خود مي باشد.
 

 

 
5. هتل هايت خزر
هتل هايت يا پارسيان آزادي خزر يكي از زيباترين و بهترين هتل هاي پنج ستاره ساحلي آبهاي نيلگون درياي خزر در شهر چالوس مي باشد كه در دهه 50 توسط گروه هتل هاي معروف هايت ساخته شده است. دور تا دور اين هتل را جنگل هاي هيركاني مازندران احاطه كرده اند. وقتيكه از درب ورودي اين هتل وارد مي شويد پس از گذر از جاده خارق العاده جنگلي به دريا مي رسيد. هتل داراي 174 باب اتاق و سوئيت با چشم اندازي بسيار زيبا از دريا و جنگل مي باشد. قرار گرفتن بين جنگل و دريا، بهترين شرايط آب و هوايي، دسترسي آسان به شهر چالوس و نمك آبرود ويژگي هاي خاص و متفاوت اين هتل مي باشند.
 

 

 
4. هتل بزرگ شيراز 
هتلي پنج ستاره با نمايي كشتي مانند بر فراز كوه ها با چشم اندازي بينظير از شهر شيراز كه در حال حاضر يكي از بهترين و مجلل ترين هتل هاي جنوب كشور مي باشد. اين هتل در سال 1392 با  14 طبقه و 158 باب اتاق با ديد كامل از شهر شيراز ساخته شد. نزديكي به جاذبه هاي گردشگري چون دروازه قرآن، باغ ارم و جهان نما، تخت جمشيد، مقبره حافظ و سعدي و همينطور دسترسي آسان به فرودگاه و شاهراه هاي اصلي شهر از مزاياي اين هتل محسوب مي شود. شما در حين اقامت در اين هتل مي توانيد از خدمات متفاوتي مثل استخر با نماي پانوراما از شهر شيراز، بزرگترين رستوران گردان ايران لذت ببريد.
 
 
3. هتل درويشي مشهد
اين هتل پنج ستاره، از معروفترين هتل هاي لوكس و مدرن مشهد مي باشد كه به دليل معماري منحصر به فرد، بالاترين استانداردهاي كيفي و نزديكي به حرم امام رضا (ع) طرفداران بسياري دارد. هتل درويشي با 20 طبقه، يكي از بلندترين ساختمان هاي اقامتي مشهد و بزرگترين هتل آتريوم كشور با سطح شيشه اي مي باشد كه در سال 1390 افتتاح گرديده است. هتل داراي 223 اتاق با مدل هاي متنوع اقامتي مانند اتاق هاي رويال، فصل، پنت هاوس، اتاق ملل و اتاق هاي VIP مي باشد. رفاه و امنيت ميهمانان، سهولت در دسترسي به امكانات مورد نياز آنان، تنوع در انتخاب خدمات و فضاهاي اقامتي در هتل مجلل و شيك درويشي مشهد براي داشتن اقامتي به ياد ماندني در نظر گرفته شده است.
 
 
2. هتل عباسي اصفهان 
اقامت در كاروانسرايي تاريخي سنتي در قلب شهر اصفهان را با هتل عباسي مي توانيد تجربه كنيد. اين هتل يكي از جاذبه هاي توريستي ايران است. همچنين كهن ترين و لوكس ترين هتل اصفهان با معماري باشكوه ايراني عصر صفوي به شمار مي رود. بناي اصلي هتل در سال 1128 به دستور شاه سلطان حسين صفوي براي پيشكش به مادرش ساخته شده و بعدها در سال 1345 تبديل به هتل كنوني شده است. هتل عباسي داراي 231 باب اتاق، سوئيت و آپارتمان مي باشد. اتاق هاي هتل دور تا دور حياط هتل و حوض فيروزه اي رنگش قرار گرفته اند و رو به حياط هتل، تراس و پنجره دارند. هر اتاق هتل معماري منحصر به فرد خود را دارد. اشراف به اكثر جاذبه هاي تاريخي شهر اصفهان، مجهز بودن به خدمات و امكانات رفاهي مدرن از مزاياي اين هتل محسوب ميشوند.  
 
 
اين هتل پنج ستاره با قدمتي طولاني در عرصه هتلداري مطابق با استانداردهاي بين المللي روز دنيا، بي شك بهترين، محبوبترين و مجلل ترين هتل كشور و تهران مي باشد. هتل پارسيان آزادي به دليل واقع شدن در منطقه اي خوش آب و هوا و چشم اندازي بينظير از شهر تهران از موقعيت ويژه اي برخوردار است و طرفداران بسياري دارد. هتل آزادي يا هايت سابق از سال 1370 تحت نظر گروه هتل هاي پارسيان فعاليت مي كند. هتل داراي 475 باب واحد اقامتي همراه با دكوراسيون و طراحي فوق العاده زيبا در 26 طبقه مشرف به رشته كوه هاي البرز و شهر زيباي تهران مي باشد و فضايي آرامش بخش و دلنشين را براي ميهمان عزيز خود فراهم مي آورد. دسترسي آسان به شريانهاي اصلي و ارتباطي شهر پر ترافيك تهران بزرگترين امتياز اين هتل است كه نمي شود آن را ناديده گرفت.
در درجه هاي بعدي هتل استقلال تهران و ديگر هتل ها مطرح ميشنود
ز

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۸ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۳۳:۴۹ توسط:وب سازان نوين ايده موضوع:

هتل ماريوت كوالالامپور

اگر از آن دسته افرادي هستيد كه اقامتي در هتل پنج ستاره واقعي با امكانات خوب را ترجيح مي‌دهيد، هتل ماريوت كوالالامپور به شما بسيار پيشنهاد مي‌شود. اين هتل در منطقه مثلث طلايي (Golden Triangle) واقع است و امكاناتي نظير استخر روباز، سونا، صبحانه بوفه فوق العاده و … را ارائه مي‌دهد. هتل ماريوت كوالالامپور همچنين يك باشگاه بدنسازي براي شما فراهم كرده است. اگر مي خواهيد در مورد اين هتل بيشتر بدانيد بهتر است آن را با هتل آزادي تهران و هتل استقلال تهران   مقايسه كنيد.

هتل ماريوت كوالالامپور
مطالب مرتبط:
معرفي هتل تريدرز شانگري لا در كوالالامپور + تصوير
معرفي هتل دانا در لنكاوي + تصوير

هتل ماريوت كوالالامپور اولين هتل مجموعه هتل‌هاي مريوت در كوالالامپور است. اين هتل كه در مركز تجاري اين شهر واقع است، بسيار لوكس و مجلل مي باشد و در منطقه محبوب بينتنگ واك (Bintang Walk) واقع است. امكانات اين هتل بسيار عالي مي باشند كه باعث گردشگران همراه راضي از اين هتل سفرشان را به اتمام برسانند. مسير دسترسي مستقيمي به گالري ارزشمند استارهيل و مراكز خريد مختلف، مسافران اين هتل را بسيار آسوده خاطر كرده است.

هتل ماريوت داراي ۵۶۱ اتاق و ۷۰ سوييت مجزا است. سوييت هاي اين هتل داراي اتاق كار براي افرادي كه سفر كاري به كوالالامپور داشته اند و البته اينترنت بسيار پر سرعت است. مسافران، گردشگران، تاجران و تمام افرادي كه به اين هتل مي آيند از لابي بسيار خوب آن، صبحانه و عصرانه هاي هتل بسيار تعريف مي كنند.

اين هتل همچنين قابليت ميزباني ميهماني هاي متفاوت را از مجالس خصوصي ۱۰ نفره گرفته تا جشن هاي بزرگ تا سقف ۱۲۰۰ نفر دارد. ۴۷ اتاق كنفرانس و ملاقات متفاوت در اين هتل وجود دارد كه به مركز كنفرانس استارهيل و البته مركز جديدي به نام كارلتون كه به تازگي افتتاح شده است، مرتبط هستند. اين هتل توسط پلي به مركز كارلتون و مكان هاي ديگري متصل است كه راه دسترسي را بسيار آسان كرده است.  تفريحات زيادي با بالاترين سطح كيفيت جهاني از سالن بدنسازي گرفته تا استخر روباز در اين هتل وجود دارد.

استخر هتل ماريوت در كوالالامپور

موقعيت هتل ماريوت كوالالامپور

اين هتل به طور مستقيم به گالري استار هيل مي رسد و ۲۰ دقيقه توسط ماشين به تم پارك سان وي لاگون در دسترس است. فرودگاه بين المللي كوالالامپور تقريبا ۴۵ كيلومتر با اينجا فاصه دارد. پارك كي ال سي سي حدود ۰٫۹ كيلومتر و ميدان مردكا حدود ۲ كيلومتر فاصله با هتل ماريوت كوالالامپور دارند.

اتاق هاي هتل

تمام اتاق هاي هتل ماريوت داراي تلويزيون تخت و حمام اختصاصي هستند. سوييت هاي لوكس هتل همگي حمام تجهيز شده (وان و دوش هاي مجزا) را به مسافران ارائه مي دهند. همچنين لوازم شخصي حمام نيز در تمام اتاق ها موجود مي باشد. برخي از اتاق ها داراي اتاق نشيمن و اتاق غذاخوري جدا هستند. همچنين لوازم درست كردن، چاي، قهوه و همچنين چاي چيني نيز فراهم است.

هتل ماريوت در كوالالامپور

غذا و نوشيدني

در نزديكي هتل ماريوت كالالامپور محلي به نام فيست، روستاي شبيه سازي شده كه در آن غذاهاي بين المللي ممتنوع عرضه مي شوند، وجود دارد. همچنين رستوران هاي گونبي و شانگهاي به ترتيب غذاهاي ژاپني و چيني سرو مي كنند. اگر به غذاهاي اسپانيايي يا خاور ميانه علاقه داريد مي توانيد در نزديكي هتل به رستوران هاي سنتيدوس تاپاس يا الحلابي برويد. رستوران خود هتل نيز بسيار خوب است كه در كنار غذا انواع دسر و قهوه را سرو مي كند.

ويژگي

مهمانان اين هتل معمولا به خاطر خدمات با كيفيت هتل و همچنين دستياري كه برايشان فراهم شده است، بسيار به آن علاقه دارند. اين دستيار كه در تمام طول اقامتتان با شماست، وظايفي دارد كه نظير رزرو غذا، راهنمايي براي شهر گردي و هرچيزي كه اقامتتان را لذت بخش كند، هستند. منطقه رفاهي بوكيت بينتنگ كه هتل ماريوت كوالالامپور در آن قرار دارد، جاي خوبي براي تفريح خانوادگي و البته خريد مي‌باشد كه به محبوب شدن اين هتل كمك كرده است.

هتل ماريوت مالزي

جاذبه هاي اطراف

منطقه واك بينتنگ

گالري استارهيل (كه از خود هتل راه دراد)

مجتمع تجاري لات تن

برج كوالالامپور

بازار مركزي (پاسار سني)

شهر چيني‌ها (خيابان پتالينگ)

برج دوقلو پتروناس

موزه ملي

پروانه پارك

مسجد ملي

لابي هتل ماريوت مالزي

اين هتل اتاق هاي متنوعي از جمله اتاق VIP، سوييت هاي يك اتاقه و دو اتاقه و … را براي ميهمانان فراهم كرده است. در ادامه به معرفي برخي از اتاق ها مي پردازيم.

اتاق‌هاي دلوكس (Deluxe Rooms)

اتاق‌هاي ۴۰ متري هتل داراي امكانات استانداردي شامل حمام اختصاصي مرواريدي و يك تخت دو نفره يا دو تخت مجزا است. اين‌ها به اندازه كافي بزرگ هستند تا بتوان يك تخت به آن اضاف كرد و براي سه نفر مناسب شود؛ پنجره هاي لوكس با منظره اي از شهر، سرو شام در اتاق، خدمات دسترسي به اينترنت سيمي و يك صفحه نمايش تخت خواب ۳۲ اينچ در اين اتاق هاي مهيا است.

اتاق هاي اكسِكيوتيو دلوكس (Executive Deluxe)

اتاق ها داراي پنجره هاي قدي صداگير هستند كه منظره بسيار زيبايي از شهر برايتان قابل مشاهده است. اين اتاق ها نيز ۴۰ متر هستند كه يك تخت دونفره كينگ سايز، وان و دوش مجزا، اينترنت رايگان سيمي و تلويزيون تخت را دارا است. حداكثر ظرفيت اين اتاق ها نيز ۳ نفر مي باشد.

سوييت استودير (Studio Suite)

اين سوئيت ۶۵ متر مي باشد با تهويه مطبوع، يك واحد اقامتي با يك اتاق مبله جداگانه و يك ميز ناهار خوري چهار نفره دارد. اين سوييت ۳ مهمان را ميزباني مي كند و در آن يك تخت كينگ سايز، يك حمام اختصاصي با سنگ مرمر و وان بزرگ، يك تلويزيون صفحه تخت ۳۲ اينچي، دسترسي به اينترنت رايگان سيمي و پنجره هايي با منظره اي از شهر وجود دارد.

اتاق هاي ملاقات هتل ماريوت مالزي

خدمات

پرستار كودك

آرايشگاه / فروشگاه زيبايي

صبحانه بوفه

قهوه/چاي ساز در اتاق

گلفروشي

صرافي ارز خارجي

صبحانه كامل آمريكايي

صبحانه بيرون بر

سرويس نظاوت روزانه

خشكشويي

خدمات ليموزين

خدمات اتاق ۲۴ ساعته

شما مي توانيد در هتل ماريوت كوالالامپور در اين شهر اقامت بسيار خوب و راحتي داشته باشيد، همچنين از امكانات نزديك اطراف نيز بدون اينكه بخواهيد تاكسي بگيريد، ديدن كنيد. اين هتل براي شما اقامتي راحت و همچنين خدمات با كيفيتي را ارائه مي دهد كه تا كنون در سايت بوكينگ جزو اقامت گاه هاي بسيار محبوب در نظرسنجي ميان گردشگاني كه در آن اقامت داشته اند بوده است.

ش


برچسب: هتل، رزرو هتل،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۸ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۲۱:۴۹ توسط:وب سازان نوين ايده موضوع:

هتل هاي ارزان پاتايا

تايلند داراي سواحل و جزيره‌هاي بسيار زيبايي به ويژه در ناحيه جنوبي است و از اين رو، سالانه گردشگران بسياري براي گذران تعطيلات و استفاده از اين جاذبه‌هاي بكر و طبيعي روانه سواحل جنوبي تايلند مي‌شوند.

در اين ميان پاتايا يكي از مشهورترين مراكز توريستي اين كشور محسوب مي‌شود و از اين رو، هتل‌هاي بسياري در اين ناحيه به منظور رفاه حال گردشگران تاسيس شده‌اند.

از آنجايي كه بنا به دلايل مختلف امكان اقامت در هتل‌هاي لوكس براي همه فراهم نيست، بنابراين در ادامه تعدادي از هتل‌هاي ارزان‌تر با امكانات مناسب معرفي خواهند شد. همچنين با كليك بر روي نام هر هتل به صفحه راهنماي هتل مربوطه در وب‌سايت كجارو هدايت شده و از اين طريق مي‌توانيد اطلاعات كامل‌تري را به همراه عكس‌هاي بيشتر از هتل مشاهده كنيد.

۱. هتل ميراكل سوئيت (Miracle Suite)

 

هتل ميراكل سوئيت در فاصله ۱۰ دقيقه (رانندگي) از ساحل پاتايا و ۹۰ دقيقه از فرودگاه بين‌المللي سوارنابومي قرار دارد. علاوه بر اين باشگاه گلف در شعاع ۳ كيلومتري از اين هتل واقع است. چيدمان كليه اتاق‌هاي اين هتل به سبك اروپايي و داراي بالكن اختصاصي بوده و از جمله امكانات رفاهي آن‌ها مي‌توان به تلويزيون تخت، چاي‌ساز و قهوه‌ساز، وان و دوش‌هاي باراني اشاره كرد. همچنين هتل داراي استخر سرپوشيده و روباز به همراه سالن ورزشي است. رستوران هتل همه روزه صبحانه متنوعي برگرفته از غذاهاي بين‌المللي را به مهمانان عرضه مي‌كند.

 • اين هتل داراي ۳ ستاره و ۲۱۰ اتاق است.
 • امكانات هتل: حمام سنتي، سونا، اينترنت و پاركينگ رايگان، پذيرش ۲۴ ساعته، ترانسفر، اتاق جلسه و كنفرانس، سرويس اتاق، فضاي مخصوص براي استعمال سيگار، اتاق‌هاي خانوادگي، كاركنان مسلط به زبان‌هاي تايلندي و انگليسي

۲. هتل ال كي لجند (LK Legend)

 

هتلي كه با وجود تعداد ستاره‌ها كاملا لوكس محسوب مي‌شود و در فاصله ۱۵ رانندگي از ساحل پاتايا قرار دارد. از جمله امكانات رفاهي هتل مي‌توان به آبشار مصنوعي، سالن ورزشي مجهز، اتاق‌هاي مدرن مجهز به مبلمان و بخش نشيمن به همراه بالكن اختصاصي اشاره كرد. همچنين مهمانان مي‌توانند از خدمات هتل مانند راهنماي تهيه و رزرو تهيه بليط به صورت ۲۴ ساعته، خشكشويي و فروشگاه‌ هتل استفاده كنند. رستوران هتل نيز انواع مختلفي از غذاهاي غربي و سنتي تايلند را در فضاي كنار استخر براي وعده‌هاي غذايي سرو مي‌كند.

 • اين هتل داراي ۳ ستاره و ۱۲۹ اتاق است.
 • امكانات هتل: استخر روباز، باغ، اينترنت و پاركينگ رايگان، ترانسفر فرودگاهي، پذيرش ۲۴ ساعته، سيستم تهويه مطبوع، صندوق امانات، اتاق‌هاي خانوادگي

۳. هتل پرمير (Premier Inn Pattaya)

 

اين هتل نيز يكي ديگر از هتل‌هاي حومه خيابان واكينگ پاتايا است، ۲/۷ كيلومتر از اوت لت مال پاتايا و ۸۶ كيلومتر از فرودگاه بين‌المللي سوارنابومي بانكوك فاصله دارد. هتل پرمير داراي امكانات بسيار خوبي مانند استخر روباز، سالن ورزشي، اينترنت رايگان، اتاق‌هاي مجهز به تلويزيون تخت، يخچال و مبل راحتي و حمام مجهز به سشوار است. همچنين مهمانان مي‌توانند از غذاهاي بين‌المللي و لذيذ سرو شده در رستوران هتل لذت ببرند.

 • اين هتل داراي ۳ ستاره و ۱۶۴ اتاق است.
 • امكانات هتل: پاركينگ رايگان، سرويس روزانه اتاق، صرافي، خشكشويي، ميز پذيرش ۲۴ ساعته، سيستم تهويه مطبوع، صندوق امانات، امكانات براي مهمانان داراي مشكلات جسمي و حركتي، اتاق‌هاي افراد غير سيگاري، كاركنان مسلط به زبان‌هاي چيني، تايلندي و انگليسي

۴. هتل بوتيك اي-اوت فيتينگ (E-outfitting Boutique Hotel Pattaya)

 

يكي از بهترين هتل‌هاي پاتايا كه در در فاصله ۶۰۰ متري از خيابان پاتايا و ۳۱ كيلومتري از فرودگاه بين‌المللي يو-تاپائو پاتايا قرار دارد. كليه اتاق‌هاي هتل مجهز به تلويزيون تخت و حمام اختصاصي است. البته برخلاف ساير هتل‌ها فقط تعدادي از اتاق‌ها داراي بالكن اختصاصي هستند.

 • اين هتل داراي ۳ ستاره و ۴۵ اتاق است.
 • امكانات هتل: تراس و باغ، اسنك بار، اينترنت و پاركينگ رايگان، چك اين/ چك اوت اختصاصي و اكسپرس، نگهداري چمدان، خدمات تهيه بليط، ميز تور، پذيرش ۲۴ ساعته، خشكشويي، ترانسفر فرودگاهي، فضاي مخصوص افراد سيگاري، سيستم تهويه مطبوع، سوئيت ماه عسل، خدمات اتاق، كاركنان مسلط به زبان‌هاي چيني، تايلندي و انگليسي

۵. رزيدانس گاردن (The Residence Garden)

 

اين هتل فقط ۸ دقيقه با ساحل پاتايا فاصله دارد و با ۹۰ دقيقه رانندگي مي‌توان به فرودگاه بين‌المللي سوارنابومي دسترسي پيدا كرد. علاوه بر اين، هتل در ناحيه‌اي آرام در جنوب پاتايا قرار دارد و در عين حال با برخورداري از امكاناتي مانند ۲ استخر، اتاق‌هاي داراي بالكن اختصاصي، تلويزيون تخت و گاو صندوق، فضاي نشيمن فضاي بسيار مناسبي براي استراحت و گذران تعطيلات است. علاوه بر اين، رستوران كاپيتان كورنر انواع مختلفي از غذاهاي خوشمزه مانند استيك و غذاهاي دريايي را در كنار برنامه‌هاي سرگرمي به مهمانان عرضه مي‌كند.

 • اين هتل داراي ۳ ستاره و ۷۰ تاق است.
 • امكانات هتل: سيستم تهويه مطبوع، اتاق‌هاي افراد غير سيگاري، خدمات اتاق، اينترنت و پاركينگ رايگان، ترانسفر فرودگاهي، نگهداري چمدان، ميز تور، صرافي، پذيرش ۲۴ ساعته، خشكشويي، اتاق جلسه و كنفرانس

۶. هتل رزيدانس بي‌واك (Baywalk Residence Pattaya)

 

اين هتل در ساحل زيباي پاتايا در نزديكي مكان‌هايي مانند خيابان واكينگ، رويال گاردن پلازا و مركز فستيوال ساحل پاتايا قرار دارد. به منظور رفاه حال مسافران امكانات متعددي از جمله استخر روباز، اتاق‌هاي مجهز به مبلمان چوبي، بالكن اختصاصي و تلويزيون تخت و .... تعبيه شده است.

تنوع موجود در هتل‌هاي پاتايا با هر بودجه و سليقه‌اي سازگار است.
 • اين هتل داراي ۳ ستاره و ۷۰ اتاق است.
 • امكانات هتل: تراس آفتاب‌گير، غواصي، رستوران داراي سلف صبحانه، اينترنت و پاركينگ رايگان، دستگاه خودپرداز، نگهداري چمدان، ميز تور، سالن زيبايي، خشكشويي، پذيرش ۲۴ ساعته، فضاي مخصوص استعمال سيگار، سيستم تهويه مطبوع، فروشگاه‌ها، صندوق امانات، اتاق‌هاي مخصوص افراد غير سيگاري، كاركنان مسلط به زبان تايلندي و انگليسي

۷. هتل ساحلي جومتين (Jomtien Beach Penthouses)

 

اين هتل در كنار ساحل پاتايا، ۳۰ دقيقه (رانندگي) از باشگاه‌هاي گلف و ۹۰ دقيقه از فرودگاه بين‌المللي سوارنابومي قرار دارد. هتل جومتين به دليل برخورداري از امكاناتي نظير استخر روباز، اينترنت و پاركينگ رايگان و سرپوشيده، سالن ورزشي، كرايه خودرو و ... در حد همتايان ۵ ستاره خود قرار دارد. اتاق‌هاي هتل داراي بالكن‌هاي اختصاصي مبله و آپارتمان‌ها مجهز به مبلمان مدرن به همراه تلويزيون‌هاي متصل به شبكه‌هاي كابلي هستند.

 • اين هتل داراي ۳ ستاره و ۵۵ اتاق/آپارتمان است.
 • امكانات هتل: سيستم تهويه مطبوع، اتاق‌هاي خانوادگي و غيرسيگاري، سالن ورزشي، باغ، نگهداري چمدان، صرافي، صندوق امانات، خشكشويي، كاركنان مسلط به زبان‌هاي تايلندي، انگليسي و دانماركي

۸. هتل ال كي متروپل (LK Metropole)

 

هتل متروپل در فاصله ۵ دقيقه پياده‌روي از ساحل، ۶۵۰ متري از مراكز تفريحي مانند مركز فستيوال ساحل پاتايا قرار دارد. همچنين فاصله اين هتل تا خيابان واكينگ پاتايا در حدود ۱/۱ كيلومتر و ۸۵ كيلومتري فرودگاه بين‌المللي سوارنابومي است.

اين اقامتگاه داراي هتل آپارتمان‌هايي مدرن، استخر روباز و پذيرش ۲۴ ساعته است. همچنين اتاق‌هاي هتل نيز مجهز به مبلمان چوبي، تلويزيون تخت، بالكن اختصاصي و نمايگشر دي وي دي است. علاوه بر اين امكانات رفاهي، مهمانان مي‌توانند از خدماتي مانند ماساژ در مركز اسپا، تمرين‌هاي سالن ورزشي، خشكشويي، ترانسفر فرودگاهي، رستوران با سلف صبحانه و غذاهاي تايلندي و غربي براي ناهار و شام استفاده كنند.

 • اين هتل داراي ۳ ستاره و ۱۵۳ اتاق است.
 • امكانات هتل: اينترنت و پاركينگ رايگان، خدمات اتاق، فضاي مخصوص افراد سيگاري، صندوق امانات و اتاق‌هاي غير سيگاري

۹. هتل و اقامتگاه ساحلي باسايا (Basaya Beach Hotel & Resort)

 

اين هتل در كنار ساحل قرار دارد و فقط با ۵۰۰ متر پياده‌روي مي‌توان به خيابان واكينگ پاتايا دسترسي پيدا كرد. همچنين فرودگاه بين‌المللي سوارنابومي در فاصله ۹۰ دقيقه‌اي (رانندگي) از اين هتل واقع است. هتل داراي امكانات رفاهي متعددي از جمله استخر روباز ۲۵ متري، اتاق‌هاي داراي منظره روبه استخر، شهر يا دريا، صندوق امانات، زمين تنيس و بدمينتون، ميز تور، فرودشگاه هدايا و سالن زيبايي است. همچنين خدمات جانبي نظير ماساژ تايلندي نيز به مهمانان ارائه مي‌شود.

 • اين هتل داراي ۳ ستاره و ۱۴۸ اتاق است.
 • امكانات هتل: رستوران، سلف صبحانه با غذاهاي بين‌المللي، كارائوكه، خشكشويي، صرافي، راهنماي تهيه و رزرو بليط، خودپرداز آنلاين، پذيرش ۲۴ ساعته، اتاق جلسه، كاركنان مسلط به انگليسي و تايلندي

۱۰. هتل لانه پرنده (Tweet Tweet Nest Pattaya)

 

اين هتل داراي فضا و چيدماني بسيار خاص است و در فاصله ۴ دقيقه از ساحل قرار دارد. همچنين مراكزي مانند مركز فستيوال پاتايا و فرودگاه بين‌المللي سوارنابومي به ترتيب در فاصله ۱۰۰ متري و ۸۵ كيلومتري از محل هتل قرار دارند. اتا‌ق‌هاي هتل مجهز به تلويزيون‌هاي تخت متصل به شبكه‌هاي كابلي و ماهواره‌اي، بالكن اختصاصي، كتري برقي، گاو صندوق و يخچال هستند. علاوه بر اين، رستوران‌هاي محلي در فاصله ۵ دقيقه‌اي از هتل قرار دارند.

 • اين هتل داراي ۳ ستاره و ۲۹ اتاق است.
 • امكانات هتل: پذيرش ۲۴ ساعته، فضاي مخصوص افراد سيگاري، آسانسور، كاركنان مسلط به زبان انگليسي و تايلندي
 • در حال حاضر، هزينه اقامت در اين هتل‌ها بين ۲۰۰,۰۰۰ تا ۴۰۰,۰۰۰ تومان به ازاي هر شب اقامت است.

 هتل استقلال، هتل آزادي ،هتل اسپيناس پالاس از جمله هتل هاي لوكس ارزان تهران محسوب ميشوند .

ز


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۰۶:۰۳:۰۱ توسط:وب سازان نوين ايده موضوع:

هتل هاي لوكس كپنهاگ

 

هتل‌هايي كه قرار است در اينجا به شما معرفي كنيم، مناسب سليقه و پسند افرادي است كه به دنبال محلي لوكس و شيك هستند. اين هتل‌هاي لاكچري با طراحي و امكانات فوق‌العاده و البته موقعيت مكاني عالي كه دارد به راحتي مي‌تواند مشكل رفت و آمد را حل كرده و سفري بي‌دغدغه را برايتان رقم بزند. پس با ما همراه باشيد.

۱. هتل Angleterre

 

هتل «Angleterre» به واقع يك افسانه است، چرا كه به مدت بيش از ۲۵۰ سال يك مكان لوكس براي اقامت پادشاهان، امپراتوران، سياستمداران و چهره‌هاي سرشناسي نظير مايكل جكسون، بيل كلينتون، ويتني هوستون، اپرا وينفري و وينستون چرچيل بوده است. اين ساختمان تاريخي در مركز شهر واقع شده و بعد از يك بازسازي كامل دوباره جذابيت خود را احيا كرده است.

پيشنهاد مي‌كنيم سوئيت سوپرلوكس اين هتل را رزور كنيد كه تختي بسيار باعظمت، اتاق‌هاي نشمين مجزا، سرويس‌هاي بهداشتي از سنگ مرمر و هر نوع خدماتي كه فكرش را كنيد دارد، هر چند قيمت آن گران تمام مي‌شود. وقتي از راه پله اين هتل استفاده مي‌كنيد، به سنگ‌هاي مرمر قديمي آن توجه كنيد، آن‌ها بخشي از فيلم هيچكاك در دهه ۱۹۶۰ بودند.

۲. فرست هتل كنگ فردريك

 

در مركز شهر مي‌توانيد «فرست هتل كنگ فردريك» (First Hotel Kong Frederik) را ببينيد كه فاصله چنداني با ميدان ساختمان شهرداري ندارد. اين هتل نه تنها در موقعيت مكاني عالي واقع شده، بلكه محلي دنج و آرام و البته لوكس را به مهمانان هديه مي‌كند. در وان حمام خستگي را از تن به در كرده و در حياط سر باز اين مجموعه و زير نور خورشيد يك فنجان قهوه ميل كنيد و از شكوه بوهميايي و جذابيت سبك قديمي آن لذت ببريد. كليه اتاق‌ها بر اساس تم‌هايي مانند كتابخانه، عشق و لاكچري تزيين شده‌اند و مبلمان آن‌ها نيز با تركيبي از عناصر مدرن و سنتي طراحي شده است.

۳. هتل نيمب

 

هتل «نيمب» (Nimb) در پارك تفريحي «تيوولي» (Tivoli) قرار دارد و در اصل به عنوان قصر فانتزي موريش ساخته شد. از آن زمان به بعد تغيير و تحولات زيادي در آن رخ داده، اما اين هتل بوتيك منحصر به فرد همچنان مثل داستان‌هاي تخيلي به نظر مي‌رسد.۱۷ اتاق اين هتل تركيبي از سادگي اسكانديناوي و زيبايي گذشته باستاني، نقاشي‌هاي منتخب، تخت خواب‌هاي فوق‌العاده و كمي جادوي تيوولي هستند. علاوه بر اين اكثر اتاق‌ها مجهز به وان‌هاي بزرگ، شومينه و پنجره مشرف به باغ قديمي هستند. خدمات حرف اول را در اينجا مي‌زند و مي‌توانيد به راحتي از پرسنل آن براي امور شخصي خود استفاده كنيد. در رستوران معركه اين هتل هم دلي از عزا درآورده و با نوشيدني‌هاي مختلف از خود پذيرايي كنيد.

۴. هتل بِلا اسكاي كامول

 

هنگام پرواز از فراز شهر كپنهاك حتما برج دوقلوي «بِلا اسكاي كامول» (Bella Sky Comwell) را خواهيد ديد كه از منطقه Ørestaden سر به آسمان كشيده است. اين دو برج ۲۳ طبقه با زاويه ۱۵ درجه از هم دور شده‌اند. طراحي ۸۱۲ اتاق اين هتل به سبك اسكانديناوي بوده و جزو بزر‌گ‌ترين هتل‌هاي شمال اروپا به شمار مي‌رود. جالب است بدانيد كه با مترو فقط در عرض ۱۰ دقيقه به مركز شهر مي‌رسيد. براي اين كه از افق شهر كپنهاگ لذت ببريد تا جايي كه مي‌توانيد اتاقي در طبقات بالا رزرو كنيد يا به اسكاي بار (Sky Bar) در طبقه ۲۳ برويد و حين نوش جان كردن منوي خاص و ويژه آن، از چشم انداز شهر كمال استفاده را ببريد.

۵. هتل اَدميرال

در گذشته كپنهاگ را با نام «بندر بازرگاني» مي‌شناختند، زيرا تجارت از طريق بندر به عنوان درآمد اصلي پادشاهان دانماركي محسوب مي‌شد. در حال حاضر اين بندر به واسطه ساختمان‌هاي تاريخي و زيبايش به يك جاذبه تاريخي تبديل شده است. هتل «اَدميرال» (Admiral) نيز يكي از اين ساختمان‌ها است كه در سال ۱۷۸۷ براي يك انبار قديمي ساخته شد و اكنون فضايي روستايي و دريايي دارد. اين هتل در كنار دريا قرار دارد و مناظري فوق‌العاده از ساختمان‌هاي تئاتر سلطنتي دانمارك و اپراي كپنهاگ را پيشكش شما خواهد كرد. طراحي و تم اصلي هتل و رستوران‌ آن هنر دست شركت معروف طراحي، Conran and Partners است. در رستوران نيز مي‌توانيد غذاهاي مدرن اسكانديناوي و فرانسوي ميل كنيد.

۶. هتل فونيكس كپنهاگ

 

اگر به دنبال اقامتگاهي لوكس و تجربه يك تعطيلات تجملاتي هستيد، پيشنهاد مي‌كنيم سري به «هتل فونيكس كپنهاگ» (Hotel Phoenix Copenhagen) بزنيد. اين هتل باشكوه كه قدمت آن به دهه ۱۶۸۰ برمي‌گردد، اخيرا بازسازي شده و زيبايي مضاعفي پيدا كرده است. نام سوئيت‌هاي بزرگ از روي قصرهاي مشهور دانماركي گرفته شده و اتاق‌ها غذاخوري شما را به گذشته مي‌برد، در حالي كه فضاي داخلي طلايي رنگ آن نمونه‌اي منحصر به فرد از زندگي تجملاتي و پر زرق و برق است. با اين كه قيمت اتاق‌ها گران است، ولي مطمئنا حس يك ميليونر را به شما مي‌دهد.

۷. فرست هتل ميفر

 

«فرست هتل ميفر» (First Hotel Mayfair) در بخش داخلي «وسترپو» (Vesterbro) واقع شده و موقعيتي ايده‌آل براي گردشگراني دارد كه با كودكان خود سفر مي‌كنند. سوئيت‌هاي اين هتل داراي اتاق‌ خواب‌هاي مجزا و يك اتاق نشيمن است و در عين حال با مقاصد مشهور گردشگري براي خانواده‌ها نظير تيوولي و پلنتاريوم (Planetarium) فاصله كمي دارد. اين هتل به تازگي بازسازي شده و علاوه بر ظاهر مدرن و شيك، مبلمان‌هايي دارد كه از اقصي نقاط دنيا الهام گرفته شده است. آثار هنري منحصر به فرد هنرمندان ايتاليايي، دانماركي و آسيايي را مي‌توان روي ديوار لابي و رستوران ديد.

بعد از يك روز طولاني خريد كردن، ترن‌سواري و ديدن مناظر زيباي شهر مي‌توانيد روي تخت استراحت كنيد يا با يك ليوان نوشيدني خستگي را از تن به در كنيد. از آنجا كه اين هتل نزديك به منطقه Halmtorvet و Meatpacking واقع شده، رستوران‌هاي متعددي را براي صرف شام يا نهار پيدا خواهيد كرد.

۸. هتل اَسكات

 

هتل «اَسكات» (Ascot) با اينكه در نزديكي سينماي  Palads قرار گرفته، اما به لطف شكوه و جلالش كاملا خودنمايي مي‌كند. اين هتل در مجاورت يكي از حمام‌هاي قديمي كپنهاگ است و معماري كلاسيك آن باعث ايجاد فضايي جذاب، قديمي و منحصر به فرد شده است. هنگام رزرو يك اتاق استاندارد يا يك آپارتمان مطمئن شويد كه پول كافي براي خريد كردن در لاتين كوآرتر (Latin Quarter) و بازديد از پارك تفريحي تيوولي كنار گذاشته‌ باشيد. از نظر موقعيت مكاني نيز اين هتل هيچ همتايي ندارد.

 هتل استقلال، هتل آزادي ،هتل اسپيناس پالاس از جمله هتل هاي لوكس تهران محسوب ميشوند .

ز


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۰۵:۵۵:۱۴ توسط:وب سازان نوين ايده موضوع:

هتل پنج ستاره به بازداشتگاه مجلل شاهزادگان سعودي تبديل شده است

شاهزادگان، وزاري سابق و تجاري كه روز شنبه در عربستان بازداشت شدند، در يكي از هتل هاي پنج ستاره رياض محبوس شده اند.
(نويسنده : فكر كن تو اون هتل زنداني شي  مثل  هتل آزادي تهران و هتل استقلال تهران  با بهترين سرويس دهي  تا آخر عمرشم بمونه  اونجا بايد قانع باشه LOL )

روزنامه نيويورك تايمز ويدئويي را منتشر كرده است كه گفته مي شود داخل اين هتل پنج ستاره را نشان ميدهد. اين تصاوير روز دوشنبه به ثبت رسيده اند. در انتهاي اين ويدئوي كوتاه يك قبضه سلاح در هتل ريتز كارلتون ديده مي شود.

هتل ريتز كارلتون طي سالهاي گذشته به دفعات ميزبان سران كشورهاي مختلف، افراد ثروتمند و اعضاي خاندان سلطنتي عربستان بوده است. اين هتل كه شش سال پيش در رياض ساخته شد، احتمالا از روز شنبه به مجلل ترين بازداشتگاه جهان تبديل شده است.

هتل ريتز كارلتون ۴۹۲ سوئيت و يا اتاق براي پذيرايي از مهمانان خود دارد. به گفته مقامات آمريكايي حدود ۵۰۰ نفر در جريان موج اخير بازداشت ها در عربستان دستگير شده اند.

اين در حالي است كه اعضاي خاندان سلطنتي عربستان از ترك اين كشور منع شده اند. دادستان كل عربستان روز دوشنبه تاكيد كرده بود كه بازداشت شدگان به طور مفصل مورد بازجويي قرار خواهند گرفت. به گفته وي تحقيقات براي سير روند قانوني و عدم اعمال نفوذ شخصيتهاي بازداشت شده بر فرايند رسيدگي به اتهامات مخفيانه پيگيري مي شود.

هتل ريتز كارلتون در ماه مه سال جاري ميزبا دونالد ترامپ، رئيس جمهوري آمريكا در اولين سفر خارج خود در مقام رياست جمهوري بود. باراك اوباما، رئيس جمهوري سابق ايالات متحده نيز در سال ۲۰۱۴ در اين هتل اقامت گزيده بود.

پايگاه اينترنتي هتل ريتز كارلتون رياض روز دوشنبه اعلام كرده بود: «به دليل موقعيت پيش بيني نشده خطوط تلفن و اينترنت هتل تا اطلاع ثانوي قطع است.»

سخنگوي ريتز كارلتون رياض از اظهار نظر رسمي در مورد نگهداري بازداشت شدگان در اين هتل خودداري كرده است.

ش


برچسب: هتل، رزرو هتل،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۰۱:۳۲:۰۶ توسط:وب سازان نوين ايده موضوع:

روش هاي جذب مهمان

ميتوانيد پروژه هاي بزرگ را بر عهده بگيريد و يا روي جزئيات كوچك تمركز كنيد تا هتلتان به مكاني جذابتر و شايسته تر تبديل شود.در اين راستا كارهاي زيادي ميتوان انجام داد.در اين مقاله 15 روش ساده و كمي مشكل را ارائه ميدهيم كه منجر به جذب مسافر براي اقامت بيشتر در هتل ميشود.قبل از هر چيز ضروري است عامل ايجاد انگيزه در افراد را درك كنيد، اين روش در افزايش تقاضا براي اقامت در هتلتان ضروري است.پر كردن اتاق ها و فروش آنها به مسافرين ، فرآيند بسيار پيچيده اي است. بايد به تمام جزئيات دقت شود.اگر نيازهاي مهمان ها را با بهترين قيمت نسبت به رقبايتان برآورده كنيد، اين موضوع دهان به دهان ميچرخد و آمار فروش اتاقها سير صعودي قابل توجهي خواهد داشت.

تمام كاركنان هتل وظيفه دارند با بهترين روش ممكن، امكانات اقامتي به ياد ماندني را براي مهمان فراهم نمايند.هزينه ها بايد توسط مالك هتل تامين شود.كاركنان مديريت و بخش نگهداري هم مسئول ظاهر دروني و بيروني هتل هستند.دكوراتورهاي داخلي موظفند اتاق هاي مهمان ها را به خوبي تجهيز كنند طوري كه محيطي آرام، دلچسب و جذاب را در ذهن تداعي كند. بسيار اهميت دارد كه بهترين افراد را براي مسئوليت هاي بررسي و رسيدگي به وضعيت مهمانها ، تميزي اتاق، و رسيدگي به چشم انداز هتل و حفاظت از آن ، در نظر بگيريد.نظارت كامل به تمام امور هتل، وظيفه مدير داخلي است.

 

1- نوسازي ساختمان

هتلي كه سالهاي زيادي از آن غافل بوده اند و سن زياد ساختمان در ديد مسافر جلوه گر ميشود، براي هيچ مسافري جذابيت ندارد. نوسازي كامل هتل بخش مهمي از سرمايه گذاري است. اگر بودجه كافي براي افزودن به طبقات هتل داشته باشيد، به صورت چشمگيري ميتوانيد ظاهر هتل را تغيير دهيد و امكاناتي را اضافه كنيد كه مسافران به دنبال آنها هستند.

2- ارزيابي مديريتي

ميزان حقوق دريافتي مديران بالاتر از سايرين است زيرا آنها نسبت به ساير كاركنان، مسئوليت هاي سنگين تري دارند. اگر مديري داريد كه مهارت ها و شور و شوق لازم را ندارد و نميتواند نتايج مثبتي ارائه دهد، بايد فرد توانايي را جايگزين وي كنيد.

3- ارزيابي ساير كاركنان هتل

نگرش حرفه اي و خصوصيات فردي دلپذير و خوشرويي فرد، جزء مهمترين معيارهايي است كه مدير بايد در زمان استخدام كارمندان در نظر بگيرد. كارمندان بايد مهارت ها را در نظر بگيرند و بتوانند تمام جنبه هاي شغلشان را به خوبي بشناسند و انجام دهند. وقتي در حال انجام كار هستند، بايد طبع دوستانه اي داشته باشند و هميشه اولويشان اين باشد كه اگر مهمان به كمك نياز داشته باشد، اول نياز مهمان را برآورده كنند و بعد به ساير كارها رسيدگي نمايند. تمام كارمندان، هم كارمندان جديد و هم آنهايي كه سالهاي زيادي با شما همكاري كرده اند، بايد به صورت دوره اي ارزيابي شوند و به افرادي كه در كارشان كوتاهي ميكنند بايد در ابتدا تذكر داده شود و در صورتي كه كيفيت كارشان را ارتقا ندادند، بايد فرد مناسبي را جايگزين اين افراد كنيد.

4- دادن اختيار و قدرت تصميم گيري به كارمندان

آيا چيزي بدتر از اين هم هست كه وقتي مهمان به كمك نياز دارد در جواب بگوييد:" اول بايد با مدير داخلي هماهنگ كنم تا ايشان در مورد مشكل شما تصميمي اتخاذ كنند"؟! هر مشكلي كه در طول مدت اقامت مهمان در هتل پيش بيايد بايد توسط بخش پذيرش و كارمندان هتل برطرف شود.بخشي از اين فرايند نيازمند داشتن كارمندان حرفه اي و آموزش ديده است. با آموزش صحيح كارمندان و دادن اختيار و قدرت تصميم گيري به آنها براي سهيم شدن در حل مسائل و مشكلات مهمانان، ميتوانيد رضايت مهمان را جلب كنيد.

5- اطمينان يابيد كارمندان پذيرش در اسرع وقت پاسخگوي مسائل و مشكلات مهمانان هستند.

در كنار دادن اختيار و قدرت تصميم گيري به كارمندان، بايد بهترين سرويس را به مشتري ارائه دهيد.وقتي مهماني تماس ميگيرد و از كمبود فشار آب دوش شكايت ميكند، يك كارمند وظيفه شناس بايد سريعا يكي از كارمندان تاسيسات را به اتاق بفرستد تا موضوع بررسي و حل شود.به هيچ وجه نبايد بهانه آورد و يا بيان كرد كه پرسنل تاسيسات در زمان صبح به اتاق خواهد رفت و وضعيت را بررسي خواهد كرد.پاسخ هاي درست و رفع سريع مشكلات مهمان ها، بيانگر اين است كه تكريم مهمان در عمل انجام ميشود و فقط به گفتار نيست.

6- ايجاد روحيه تيمي براي كار مشتاقانه

بهترين خصوصيت يك كارمند، شور و اشتياق او براي انجام كار است. با انجام آموزش ميتوانيد به آساني بر كم بودن مهارت ها فائق آييد اما تزريق روحيه اشتياق در كارمنداني كه در ازاي ساعت كاري بالا، دستمزد كمي دريافت ميكنند، بسيار مشكل خواهد بود.اشتياق امري مسري است.داشتن روحيه پر جنب و جوش و طبع گرم براي خوشامدگويي به مهمانان در بدو ورود و يا داشتن چهره اي خندان در برابر مهمان ها در هتل بسيار اهميت دارد.كارمندان مشتاق، خوب كار ميكنند و با اشتياق و حس مثبت در مورد كارشان صحبت ميكنند و امتيازات رفتاري در هتل را ارتقا ميبخشند.

7- مهمانان هتل را تشويق كنيد تا تجربه اقامتشان در هتل را در شبكه هاي اجتماعي به اشتراك بگذارند.


با استفاده از وب سايتتان بيشتر با مشتريان آشنا شويد. از طريق نظر سنجي از مشتريان و گفتگو كردن با آنها قبل از خروج، ميتوانيد از سلائق و ايده هايشان مطلع شويد. مهمانان را تشويق كنيد تا كليپ هاي ويدئويي و عكس هايشان از اقامت در هتل را به اشتراك بگذارند. نظرشان را در مورد هتل بپرسيد و سوال كنيد آيا هتل شما را به ساير دوستان و بستگان خود پيشنهاد ميكنند يا نه؟

8- هميشه مؤدب باشيد و با احترام زياد با مهمانان برخورد كنيد

.
گاهي كنترل خشم در مواجه شدن با مهمان عصباني بسيار مشكل است .مثلا مهماني را در نظر بگيريد كه يك دلار هزينه اضافه بابت اينترنت بي سيم از او دريافت كرده ايد و عصباني شده و با توهين و پرخاشگرانه با شما برخورد ميكند، اين فرد تمام انرژي شما را ميگيرد اما بايد عزت نفس خود را حفظ كرده و حرفه اي و بسيار محترمانه با او برخورد كنيد.تا زماني كه با مردم محترمانه برخورد ميكنيد، معمولا آنها هم آرام و محترمانه برخورد ميكنند و چنين صحنه هاي توهين آميزي را ايجاد نميكنند. روش رفتاري شما بيانگر فرهنگ و خانواده ايست كه در آن تربيت شده ايد.مطمئنا خانواده شما از اينكه از آموزه هايشان براي برخورد صحيح و روش زندگي متمدن مآبانه در جامعه استفاده ميكنيد، خرسند و مفتخر خواهند بود.

9- هر روز اتاق هاي مهمانان را بازرسي كنيد.


تشك كثيف و لكه دار و يا ديوار كثيف مطمئنا باعث ميشود آخرين باري باشد كه آن مهمان پا به هتل شما ميگذارد. اتاق ها را بررسي كنيد و اطمينان يابيد همه چيز تميز و مرتب است و به خوبي در اتاق چيده شده است.

10- اتاق هر مهمان را طوري آماده كنيد كه حس راحتي و خوشامد به او القا كند.


وقتي شخصي به مسافرت كاري ميرود، اتاقش بسيار اهميت دارد، بايد محيط كاري مناسبي برايش فراهم شده باشد و براي سرگرم شدن او بايد تلويزيون LCD بزرگ در اتاق گذاشته شود.داشتن اينترنت پر سرعت بيسيم در چنين مواردي ضروري است.كتري برقي و ساير امكانات نظير دوش مناسب، يخچال كوچك و ماكروفر مورد پسند تمام مهمانان است.

11- بوهاي نامطبوع را از بين ببريد . هواي تازه با رايحه مطبوع نياز مهمانان شماست.


اتاق ها و راهروهاي هتل هاي قديمي بوي كهنگي ميدهند. با تميز نگه داشتن فرش ها و استفاده از پودرهاي تميزكننده فرش، ميتوانيد بوي نامطبوع كهنگي را از بين ببريد و يا كم كنيد. بايد در تمام فضاي داخلي از خوشبوكننده هاي محيطي با انواع رايحه هاي دلپذير استفاده شود.

12- بازارهاي اينترنتي روش بسيار كارآمدي براي برند سازي و ارتقاء هتل است.

از طريق وب سايت و شبكه هاي اجتماعي خود در فضاي اينترنتي حضور فعال داشته باشيد. از يك كمپين ايميل استفاده كنيد تا به مهمانان قبلي هتل دسترسي داشته باشيد و آنها را مجددا براي بازديد از هتل دعوت نماييد. ميتوانيد نرخ هاي ويژه اي را پيشنهاد دهيد و بليط هاي تخفيفي براي مناطق ديدني ارائه كنيد و يا هركار ديگري كه فكر ميكنيد با آن ميتوانيد مهمان ها را به اقامت طولاني تري ترغيب نماييد.

13- استراتژي هاي قديمي و اينترنتي را با هم ادغام كنيد.


بازاريابي اينترنتي جالب و جذاب است، با وجود اين نبايد از روش هاي تبليغاتي و متدهاي بازاريابي قديمي غافل شد. در هتل بايد تابلوي برجسته اي براي جلب توجه افراد داشته باشد. به تناسب بودجه خود ميتوانيد در تلويزيون ، راديو، روزنامه و يا مجلات تبليغ كنيد و حتي رويدادهاي خاصي را براي جلب جمعيت مسافر به هتل تدارك ببينيد.

14- برنامه هاي حفاظت محيط زيست را براي هتل تدارك ببينيد و آنها را ارتقا دهيد.


با وجود اينكه بهترين روش براي حفاظت محيط زيست اين است كه در زمان ساخت سازه هتل به طراحي و ساختار آن اهميت داده شود، اما ميتوان هتل هاي قديمي را هم تا حد زيادي به عنوان هتل هاي دوستدار محيط زيست تجهيز كرد. سيستم هاي تهويه هواي قديمي و ساير دستگاه هاي پرمصرف انرژي را با دستگاه هاي جديد جايگزين كنيد. هرچند تهيه و خريد محصولاتي كه كارايي بهينه و مصرف كم دارند تا حد زيادي پر هزينه است، اما به دليل كم مصرف بودنشان باعث كاهش هزينه هاي مصرف آب، برق، گاز و...ميشوند و هزينه اوليه تجهيزات در مدت كوتاهي جبران ميشود.

15- همه را خوشحال كنيد.


هركاري كه در راستاي خشنود سازي مهمانان و كارمندان هتل انجام دهيد باعث ميشود اين مكان در نظر همه افراد به مكان دلپذيري براي اقامت و كار تبديل شود.مهمانان خشنود، نظرات مثبتي را از اقامت در هتل شما انتشار ميدهند و سايرين را تشويق ميكنند تا از اين تجربه زيبا بهره مند شوند.كارمندان خشنود و راضي، با انگيزه بيشتري كار ميكنند تا سطح كيفي هتل را ارتقا دهند و از تجربه خوب كار در اين هتل براي خانواده، دوستان و بستگانشان صحبت خواهند كرد.
اگر حس ميكنيد هنوز توانايي بالايي براي اداره هتل نداريد، ميتوانيد مشاور مديريتي كارامدي را استخدام كنيد تا بهتر از عهده انجام كارها بربياييد.اگر ميخواهيد بهترين هتل را داشته باشيد، بايد به اين خواسته متعهد باشيد،با تلاش و تعهد در اين راستا، به نتايج ارزشمندي خواهيد رسيد.
آيا ميخواهيد مشتريان بيشتري داشته باشيد؟ به نظرتان حالا آن زماني نيست كه بايد كار متفاوتي در راستاي اين هدف انجام شود ؟ بياييد تغييرات را از همين لحظه آغاز كنيم.

در اين زمينه هتل استقلال، هتل آزادي ،هتل اسپيناس پالاس و ديگر هتل هاي تهران و شهرستان ها ي ديگر تلاش كرده اند كه خود را با استاندارد هاي جهاني مطابقت دهند .

ز


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۰۱:۰۳:۱۷ توسط:وب سازان نوين ايده موضوع:

بهترين هتل هاي ۵ ستاره بانكوك

بانكوك پايتخت زيبا و پر هياهوي كشور تايلند است كه هميشه بايد در سفر به آن منتظر پيش آمدن اتفاقات به يادماندني و فراموش نشدني اي بود. اين شهر كه از آن به عنوان ونيز شرق هم ياد مي شود با جذابيت هاي فراواني كه در خود جاي داده است در هر گوشه اش مي تواند خاطره ي خوبي باشد كه براي هميشه همراهتان بماند. شهري مدرن در آسيا كه آسمان خراش ها و ساختمان هاي بلند زيادي را در خود جاي داده و يكي از بهترين مقصدهاي گردشگري كشور تايلند براي خانواده هاست. ( تفاوت هتل هاي بانكوك را از طريق عكس ها با هتل هتل آزادي تهرانوهتل استقلال تهران مقايسه كنيد.) از آن جا كه بانكوك شهري توريستي است، هيچ چيز از هتل هاي خوب كم ندارد از هتل هاي مناسب با امكانات كامل و قيمت مناسب گرفته تا هتل هاي لوكس با همه ي امكانات. در اين جا قصد داريم بهترين هتل هاي ۵ ستاره بانكوك و رزرو هتل را به شما معرفي كنيم.

هتل ايتاس لومپيني (Aetas Lumpini)

اين هتل در قلب شهر بانكوك و در فاصله اي چند دقيقه اي از منطقه ي خريد و تجارتي آن به نام هاي سيلوم، ساتورن و ججاده ي وايرلس قرار گرفته است. از جمله جاذبه هاي گردشگري اي كه در اين منطقه قرار گرفته اند شامل پارك لومپيني، استاديوم بوكس لومپيني، جاده سيلوم، خانه جيم تامپسون و بزرگ ترين بازار پوشاك بانكوك به نام بازار پراتونام است. ورودي اين هتل در فاصله ي ۸۰ متري از ايستگاه مترو قرار دارد. اين هتل ۲۰۳ اتاق شيك با بهترين امكانات دارد كه از اين تعداد مطمئنا اتاقي كه مناسب سليقه ي شما باشد پيدا خواهد شد. از امكانات اين هتل مي توان به واي فاي رايگان، پاركينگ رايگان، استخر، شاتل، سرويس اتاق، رستوران، كافي شاپ، تلويزيون، سالن بدنسازي و… اشاره كرد.

هتل ايتاس لومپيني
هتل ايتاس لومپيني بانكوك

هتل پولمن بانكوك جي (Pullman Bangkok G)

يكي از مدرن ترين، لوكس ترين و بهترين هتل هاي ۵ ستاره بانكوك كه با معماري زيباي خود در بين هتل هاي اين شهر زبانزد شده است، هتل پولمن بانكوك جي است. اين هتل هم در يكي از بهترين مناطق بانكوك در نزديكي منطقه ي سيلوم قرا گرفته است و علاوه بر اين، فاصله ي اين هتل تا فرودگاه Suvarnabhumi فقط ۵ دقيقه است. در همان نگاه اول به اتاق هاي اين هتل مي توان فهميد كه با هتلي كاملا لوكس و مدرن طرفيد كه ۴۶۹ اتاق و سوييت آن با نهايت سليقه تزيين شده اند. يكي از نقاط قوت اين هتل ۲ رستوران با كيفيت آن است رستوران اسكارلت اين هتل در طبقه ي ۳۷ام قرار دارد و نماي بي نظيري از شهر بانكوك دارد و در آن انواع غذاهاي آسيايي و غربي ارائه مي شود.

اتاق هتل پولمن بانكوك جي
هتل پولمن بانكوك جي

هتل آماري واترگيت (amari Watergate)

يكي از بهترين مواردي كه در مورد اين هتل وجود دارد موقعيت عالي آن در بانكوك بي ميدان سيام و جاده ي سوخوم ويت در منطقه ي مهم تجاري بانكوك است. از اين هتل تا مركز جهاني بانكوك فقط ۵ دقيقه پياده روي فاصله است و فرودگاه بانكوك هم به راحتي از آن قابل دسترس است. از امكانات داخل هتل تلويزيون، خدمات پزشكي، گاو صندوق، خشك شويي، صرافي، فكس، آرايشگاه، فروشگاه و اينترت است. امكانات داخل اتاق هم شامل سشوار، حمام، تلوزيون كابلي، ويلچر و قهوه ساز است.

آماري واترگيت

هتل گرند سنتر پوينت (Grande Centre Point)

يكي ديگر از بهترين هتل هاي ۵ ستاره بانكوك كه در مركز بانكوك قرار گرفته است، هتل گرند سنتر پوينت است، هتلي با ۴۹۷ اتاق و دسترسي عالي به مناطق مختلف شهر بانكوك، اتاق ها و سوييت هاي لوكس اين هتل با مدرن  ترين وسايل و امكانات دكور شده اند كه از بين امكانات اين اتاق مي توان به تلويزيون صفحه تخت، حمام به همراه وسايل بهداشتي و… تمام امكانات مورد نياز است

هتل گرند سنتر پوينت

هتل سنترا گرند ات سنترال ورلد (Centara Grand At Centralworld)

هتل سنترا گرند ات سنترال ورلد يكي از بهترين هتل هاي ۵ ستاره بانكوك است كه در منطقه ي Pathumwan قرار گرفته است. اين هتل اگر چه در سال ۲۰۰۸ افتتاح شده است با مبلمان و وسايل مدرن دكور شده است. اين هتل لوكس ۵۰۵ اتاق دارد . و به مهمان نوازي هاي گرم تايلندي اش مشهور است. اين هتلدر مجاورت ساختمان زنجيره ايمركز جهاني قرار دارد و دسترسي راحتي به مراكز خريدي مثل ام بي كا، سيام پاراگون و سيام اسكوئر دارد كه در تمام آن ها مي توايد به راحتي به رستوران ها و كافه هاي خوب بانكوك دسترسي داشته باشيد و البته كه اگر بخواهيد سوغاتي بخريد هم جايي عالي است و تقريبا بهترين جاي بانكوك براي اين كار است.

هتل سنترا گرند ات سنترال ورلد

هتل رويال اركيد شراتون (royal orchid Sheraton)

اين هتل كنفرانس منحصر بفرد در نزيكي مركز شهر درست در كنار رودخانه ي چائو فرايا ساخته شده است  امكانات بي نهايت خوب ان از آن يكي از بهترين هتل هاي بانكوك را در ذهن گردشگراني كه در آن اقامت كرده اند ساخته است. به هر سيستم حمل و نقلي كه بخواهيد به راحتي مي توانيد دسترسي داشته باشيد و فاصله ي فرودگاه از آن هم فقط  ۴۵ دقيقه است.

هتل رويال اركيد شراتون

هتل شانگري لا بانكوك (لا Shangri – la)

اين هتل هم در نزديكي رودخانه ي چائو فرايا، مهم ترين رود بانكوك واقع شده است، شانگري لا هتلي لوكس و از بهترين هتل هاي ۵ ستاره بانكوك است كه ۸۰۲ اتاق با تمامي امكانات را در اختيار مسافران قرار داده است. در صورتي كه در طبقات بالاي اين هتل اتاقي رزرو كنيد مي توانيد چشم انداز زيبايي به اين رود داشته باشيد. اين هتل داراي ۶ رستوران با غذاهاي مختلف و متنوع است كه از بين آن ها مي توانيد به راحتي غذاي مورد نظرتان را انتخاب كنيد. يكي از اين رستورانها فقط غذاهاي معروف چيني را سرو مي كند؛ رستوران ديگر غذاهاي تايلندي و رستوران ديگر هم فقط غذاي ايتاليايي سرو مي كند. ۳ رستوران ديگر غذاهاي بين المللي سرو مي كنند

اگر دوست داشتيد تا براي خريد به بيرون از هتل برويد مي توانيد به مركز خريد سيام پاراگون كه يكي از بهترين و نزديك ترين مراكز خريد به شانگري لا است و در فاصله ي ۵ كيلومتري از آن قرار دارد برويد. البته بازار بانكوك هم در فاصله ي كم و چند قدمي آن است.

 
 
هتل شانگري لا بانكوك
 
ش

برچسب: هتل، رزرو هتل،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۰۲:۵۴:۴۴ توسط:وب سازان نوين ايده موضوع:

مديريت بر درآمد ها در هتل ها

مديريت بر درآمد (Hotel Revenue Management) مفهوم جديدي است كه در هتل هاي هتل استقلال تهران و هتل آزادي تهران استفاده ميشود و شايد كمتر مدير هتلي باشد كه بااين مفهوم آشنايي داشته باشد . مديريت درآمد ها در هتل ها بر اساس پيش بيني تقاضا و تخصيص موجودي اتاق ها بر اساس كشش قيمتي جهت بالا بردن سود و درآمد در هتل ها تاكيد دارد . مديريت بر درآمد هاي به معني فروش پايين ترين قيمت براي امروز و قيمت بالاتر براي فردا نميباشد بلكه به معناي فروش پايين ترين قيمت براي امروز اگر و تنها اگر انتظار فروش به قيمت بالاتر را نداشته باشيد ميباشد . اجازه دهيد ابتدا يك تعريف جامع از مديريت درآمد ها داشته باشيم .

مديريت بر درآمد هاي هتل به معناي :

به معناي فروش اتاق مناسب به مشتري مناسب در زمان مناسب با قيمت مناسب در كانال توزيع مناسب با نرخ تخفيف مناسب ميباشد

 مسلما تشريح كامل و دقيق مبحث مديريت درآمد ها در هتل در يك مقاله نميگنجد تمت سعي ميكند شما را با مفهوم ان بيشتر آشنا كنم . براي اولين بار اين عمل تجاري دقت بفرماييد عمل تجاري و نه حسابداري چرا كه مربوط به سياست هاي فروش است و محاسبه آن با واحد فروش هتل ميباشد در خطوط هواپيمايي به انچام رسيد و همچنان ادامه دارد . شايد شما هم تجربه خريد بليط از خطوط هواپيمايي خارجي را داشته باشيد به عنوان مثال اگر 6 ماه قبل از پرواز خريد نماييد 60 درصد تخفيف داريد و اين درصد با نزديك تر شدن به زمان پرواز كاهش ميبايد  اما خطوط هواپيمايي چگونه اين درصد ها را محاسبه مينمايند ؟

محاسبه اين درصد ها كه در چه زماني به چه ميزاني تخفيف منظور گردد بر اساس عوامل مختلفي است يكي از اين عوامل كشش قيمتي تقاضا در بازار است. براساس قانون تقاضا، با كاهش قيمت يك كالا مقدار تقاضا براي آن افزايش مي يابد. كشش قيمتي تقاضا مقدار تغيير تقاضا را نسبت به تغيير قيمت اندازه گيري مي كند. وقتي مقدار تقاضا در مقابل تغييرات قيمت واكنش بسيار زيادي از خود نشان مي دهد، مي گوييم تقاضا با كشش (پركشش) است. وقتي مقدار تقاضا در مقابل تغييرات قيمت واكنش بسيار كمي از خود نشان مي دهد، مي گوييم تقاضا بي كشش (كم كشش) است.

عامل ديگري تاثير گذار محاسبه قيمت تمام شده اتاق و از ديگر عوامل به پيش بيني فروش بر اساس سنوات گذشته با توجه به تغييرات محيط بيروني است . در اينجا چند مفهوم خود نمايي ميكند كه ما ناچاريم آن ها تبديل به عوامل محاسباتي نماييم

ADR : كه مخفف Average Daily Rate  ميباشد به معناي نرخ متوسط روزانه ميباشد منظور از ADR و يا نرخ متوسط روزانه ، ميانگين نرخي است كه براي هر اتاق در يك روز محاسبه شده است . اين رقم از تقسيم درآمد واقعي روزانه كل اتاق ها بر تعداد آن محاسبه ميشود . بدين ترتيب مشخص ميشود اتاق ها فروخته شده با چه نرخ متوسطي به فروش رفته است.

Occupancy : كه معمولا به درصد ثبت ميشود و منظور از ان درصد اشغال اتاق ها است .

RevPar :  كه مخفف كلمه انگليسي (revenue per available room)  به معناي درآمد براي هر اتاق ميباشد و از حاصل ضرب ADR در Occupancy بدست ميايد .

اجازه دهيد با ذكر يك مثال اين موضوع را كمي روشن نماييم فرض كنيد مطابق جدول زير شما در يك تاريخ اقدام به فروش نموده 

نوع اتاق قيمت تعداد درآمد
يك هفته قبل دبل فروخته شده 100$ 9 900$
از يك ماه  قبل تا 3 هفته قبل دبل فروخته شده 50$ 6 300$
ديروز دبل فروخته شده 200$ 4 800$

 مجموع درآمد شما از اتاق هاي دبل براي يك ماه  2000$ ميباشدو شما 19 اتاق فروخته ايد از تقسيم 2000 بر 19 عدد 105 دلار براي ماه گذشته بدست ميايد كه اين عدد همان ADR اتاق هاي دبل براي ماه قبل  شما ميباشد.

براي هتلي كه داراي  40 اتاق ميباشد كه 19 تاي ان را براي يگ ماه فروخته است 40/(19*100) كه در صد اشغال شما يا نماينگر Occupancy برابر با 47.5 ميباشد

حالا اجازه دهيد ببينيم RevPar به چه كاري ميايد

درآمد براي هر اتاق = (0.475 * 105)

كه برابر با عدد 50 دلار كه همان RevPAR ميباشد اين عدد به ما ميگويد كه هتل براي هر اتاق در يك ماه گذشته در شب 50 دلار درآمد داشته است حال مسئوله مهمي پيش ميايد قيمت تمام شده اتاق هتل براي هر شب چقدر ميباشد ؟ اگر بيشتر از 50 دلار باشد هتل در ضرر قراردارد

مديريت بر درآمد پر است از اينگونه گزارشات كه به شما كمك ميكند تا بتوانيد درصد تخفيفات هتل را مشخص نماييد . گاهي مواقع اگر اتاقي نفروشيد بهتر از فروش آن به قيمت پايين تر است در مديريت بر درآمد ها درآمد براي هر اتاق از قبل مشخص ميشود تا مديران فروش بتوانند بر اساس كشش بازار نرخ هاي خود را تنظيم نمايند مفاهيمي همچون 

TREVPAR : مجموع درآمد براي هر تاق موجود

TREVPEC : مجموع درآمد از هر مشتري يا بخش بازار

GOPPAR : سود خالص از هر اتاق 

REVPAM : درآمد از سمينارها و جشن ها در دوره هاي مشخص

REVPASH : درآمد بر اساس ساعت براي هر صندلي موجود در واحد اغذيه و نوشابه 

و بسياري ديگر از مفاهيم شناخته شده مديريت بر درآمد ها ميباشد . فراموش نكنيد مديريت بر درآمد يكي از بهترين و قوي ترين ابزاري است كه شما را در تعيين نرخ گذاري ، تخصيص موجودي اتاق بر اساس درصد تخفيفات اعلامي به بخش هاي مختلف بازار ميباشد . نيك ميدانم كه اين مقاله شايد يك صدم آنچه اين فن تجاري ارزشمند در اختيار شما قرار ميدهد را توضيح داده ام اما هدف تشريح كامل مديريت در درامد ها را نيز نداشته ام . اميدوارم اين مقاله جرقه اي باشد تا در اين مورد بيشتر تحقيق نماييد و آن را جدي بگيريد 

ش


برچسب: هتل، رزرو هتل،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۰۱:۳۲:۲۸ توسط:وب سازان نوين ايده موضوع: